gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bebeğinize günlük ne kadar et yediriyorsunuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar herkese.7 . aydan itibaren dr tavsiyesiyle hergün bir miktar et veriyorum yiyeceklerinin içinde kızıma.Ama geçen bir arkadaşım günlük 40grdan fazla etin zararlı olduğunu duymuş.Haberi nette bulamadım.Doğruluk payı var mı bilgi verebilirmisiniz?

bebeğinize günlük ne kadar et yediriyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp bebek maliyeti ne kadar

Tüp bebek maliyeti ne kadar

Tüp bebek maliyeti ne kadar ? Yıllarca uğraş verdim ve şimdi tüp bebek için karar verdim acaba Tüp bebek maliyeti ne kadar lütfen bilgisi olanlar yazsın
  2. Yenidoğan Bebekler İçin Günlük Süt Tüketimi Miktarı Ne Kadar Olmalıdır ?

Yenidoğan Bebekler İçin Günlük Süt Tüketimi Miktarı Ne Kadar Olmalıdır ?

Yeni Doğan Bebek Günlük Süt İhtiyacı Ne Kadardır Günlük Süt İhtiyacı Yeni Doğan Bebek İçin Sevgili melekler, bebekler ilk doğduklarında sürekli ağlarlar. İlk zamanlar bu ağlamaların sebebini bulamayan taze anneler zaman içinde bebeklerinin dilini kolaylıkla çözerler. Taze annelerin akıllarına takılan bir sorun da Yeni Doğan Bebek Günlük Süt İhtiyacı Ne Kadardır sorusudur. Bu sayfamızda...
  3. 11 günlük bebeğe ne kadar su verilir

11 günlük bebeğe ne kadar su verilir

11 günlük bebeğime günde hangi sıklıkta ve ne kadar su vermeliyim bazıları hiç su verme diyor bazıları da kabız olur diyor kafam karışık yardım edin lütfen
  4. 3 günlük bebeğe ne kadar mama verilir

3 günlük bebeğe ne kadar mama verilir

3günlük oğlum var. Daha sütüm gelmedi mama veriyorum altı temiz ama sabaha kadar ağlıyor acaba mama az mi veriyorum siz ne sıklıkta ve kaç mil suya kaç ölçek veriyordunuz? tfen yardımcı olun.
  5. 1 yaşında bebekler günlük ne kadar süt içebilir?

1 yaşında bebekler günlük ne kadar süt içebilir?

merhaba kızım bir yaşına yeni girdi. yeni süt içmeye baladı. aceba günlük en fazla ne kadar süt içebilr...

Sayfayı Paylaş