gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bebeğinize Patik Örün

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

patik örmek Bebişinize patik örmek istiyorsunuz ama modelmi bulamıyorsunuz melekitoşlarım...Birbirinden şirin patikler arasından seçim yapamayacak hepsini örmek isteyeceksiniz :tik:

Şunun şirinliğine bakarmısınız :)

Oyy oyy ben bunları giyen ayakları yerim :D:D

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] şu model çok hoşuma gidiyo

3. SEVİL&İ

SEVİL&İ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. iremsuyum

iremsuyum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum

Bebeğinize Patik Örün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek patiği

Bebek patiği

YAPILIŞI: 54 ilmek başladım 6 sıra haraşo ördüm. Sonra 1 sıra 2 kes 1 artır 2 kes 1 artır. Bu sıraya kurdele geçirdim. 2 sıra daha haraşo ördüm. 22 ilmek haraşo sonra beyaz ipliğimi bağladım 10 ilmek. 10 uncu ilmeğin yanındakiyle kes.Geri dön Son ilmeği yanındakiyle kes. Orta hep 10 ilmek kalacak. Yanlardan azalma olacak. Kenarlarda 13 ortada 10 ilmek kalınca tekrar pembe iplikle 2 sıra...
  2. Bebek örgüleri - Kendim ördüm :)

Bebek örgüleri - Kendim ördüm :)

benim örgülerim örgülerim ve ben akıllı iple bebek örgüleri 2010 Meleklerim çok hamarat sayılmam ama elimden az iş gelir... Fazla uzun işler beni sıkar fakat minik hoş şeyleri yaparken zevk alarak yaprım.. Henüz bir bebeğim yok ama bebek örgülerineçok meraklıym.. Şuan koca teyze olmaya hazırlanıyorum... Şuan başlanmış ve bitmek üzere olan bir çok modelli örgülerim var fakat henüz bitmedikleri...
  3. Bebek patikleri

Bebek patikleri

bebek patikleri Sevimli ve yumoş bebeklerimiz için rengarenk ve cıvıl cıvıl patikler. Artık bebeklerimiz modaya uyucak ve onlar için örgü terliklerde olucak. Hamarat annelerimiz bebeklerimiz için boş durmamış ve rengarenk yünlerden terlikler yapmışlardır. Hamişlerimiz bunları beğeniceksiniz.
  4. Bebek patiği nasıl örülür

Bebek patiği nasıl örülür

Hamileyim, bir kızım oalcak :) Ve ona bebek patiği örmek istiyorum, en kolayı o, hem hatırası olur :) Ama nasıl örülür bilmiyorum bana yardım edersiniz değil mi ? :)

Sayfayı Paylaş