gebe
  1. efeninannesi

efeninannesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bebek arabasının olmazsa olmazları neler?

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında efeninannesi tarafından paylaşıldı.

Merhaba herkese....Ben bebek arabası arıyorum şuan ve benim için bebek arabasının olmazsa olmazı yani önceliğim güvenirliği!Her koşulda bebeğinizi F1 pilotu gibi taşıyan bebek arabaları var.Örneğin Baby2go nun Avrupa güvenlik normlarına göre üretilmiş olması da Baby2go almak için haklı sebeplerimizden olabilirhahahaSizce bebek arabasında olmazsa olmaz özellikler nelerdir?

2. lilien

lilien Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    güvenli olması çok önemli
    Kesinlikle güvenli olması ilk sırada yer alıyor. Bebek içinde rahat etmeli, kullanımı kolay ve pratik olmalı. Az yer kaplamalı,katlanıp kaldırılabilmeli. Biz kızımıza Joolz Day marka bebek arabası aldık ve diyebilirim ki aradığımız herşeyi fazlasıyla bu arabada bulduk. Seçimimizden memnunuz :)

Bebek arabasının olmazsa olmazları neler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmaz işte ne yaparsan yap olmaz..

Olmaz işte ne yaparsan yap olmaz..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Neden Erkeklerden Model Olmaz...!

Neden Erkeklerden Model Olmaz...!

Anladınız mı niye olmazmış hahahahahaha
  4. Kadınlarda Yumurtlama Neden Olmaz ?

Kadınlarda Yumurtlama Neden Olmaz ?

Bu konu; kadınlarda yumurtlama neden olmaz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, normal şartlarda sağlıklı her kadında ayda bir defa yumurtlma gerçekleşir. Bu sayede aylık periyotlar da düzenli bir şekilde gerçekleşir. Regli düzenli olan kadınların da hamile kalabilme yetenekleri olur. Menopoz dönemine girildiğinde yumurtlama duracağından regl de son bulur ve dolayısıyla...
  5. bebek alışverişi için olmazsa olmaz dediğiniz şeyler neler?

bebek alışverişi için olmazsa olmaz dediğiniz şeyler neler?

Selam arkadaşlar. 8 aylık gebeyim ve gebeliğim normal ilerliyor.Artık alışveriş yapmak istiyoruz ama gereksiz şeyler de almak istemiyoruz. Tecrübeli annelerin deneyimlerinden yola çıkarak soruyorum.Bebek alışverişinde mutlaka neler almak gerekir?

Sayfayı Paylaş