gebe
  1. bebek isimleri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bebeğime isim arıyorum tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar kısmet olursa yakın bir zaman da bebeğimi kucağıma alacam ama onun için henüz bir isim bulamadım ve buda benim canımı oldukça sıkıyor. Bu arada bebeğimin cinsiyeti erkek buna göre bana farklı erkek bebek isimleri önerebilirmisiniz kurandan olursa memnun olurum

bebek isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek İsİmlerİ

Bebek İsİmlerİ

bebiş isimleri bebis isimleri ada erkek ismi kız bebiş HAYDİ BU BÖLÜME HERKES EN BEĞENDİĞİ BEBİŞ İSİMLERİNİ YAZSIN BEN BAŞLIYORUM KIZ ERKEK ŞEVVAL OZAN AÇELYA ORKUN SERTAB SERHAT BENİM İKİZLERİM OLUCAK ALLAH NASİP EDERSE BANA İKİ İSİM LAZIM İŞİM ZOR
  2. AG bebek isimleri

AG bebek isimleri

Agah: bilgili bilen haberli uyanık Ager: doğru ve temiz kimse Agra: çok sevimli, yakışıklı
  3. A--M'harfli bebek isimleri

A--M'harfli bebek isimleri

m harfli isimler uluslararası erkek isimleri uluslararası bebek isimleri uluslararasi bebek uluslararasi erkek Amaç: ulaşılmak istenilen yüce ülkü, erek Amanullah: Allah' ın bağışlaması Allah' ın koruması Ammar: memur eden bayındırlaştıran Amr: uzun yaşamak, uzun ömürlü olmak Amuz: bilen, öğrenmiş, öğreten Amid: çok hasta aşk hastası başlıca nokta önder, şef, komutan diyarbakır' ın eski...
  4. A-T Bebek isimleri

A-T Bebek isimleri

at isimleri erkek at isimleri ünlü bebek hunlarda kadın Ata: baba, ced, ecdat, büyükbaba, bilge verme, bağışlama Atabek: devlet yetkilisi selçuklularda şehzadelerin eğitimcisi Ataberk: şehzade eğitmeni devlet yetkilisi Atabey: selçuklularda şehzadeleri eğitmekle görevli kişilere verilen ünvan Atabörü: erkek kurt Ataç: atalardan gelen Atacan: hoşgörülü, babacan Ataergin: baba soyun...
  5. Dini Kız Bebek İsimleri

Dini Kız Bebek İsimleri

kuranda geçen kız bebek isimleri, kuranda geçen isimler, kız bebek isimleri ve anlamları Bebeğinize vereceğiniz ismin Kuran da geçmesini ve anlamlarını istiyorsanız sizlere en beğenilen dini kız bebek isimlerini alfabetik olarak anlamları ile birlikte paylaşıyoruz. Adalet : Doğruluk, zulmetmeme, haksızları terbiye. Adniye : Salih, Cennetlik. Afet : İnsanların önleyemediği büyük felaket....

Sayfayı Paylaş