gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bebek Mamaları Yapılışı nasıl oluyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bebek Mamaları Yapılışı nasıl oluyor bana bebek maması tarifi verebilir misiniz rica etsem bebeğim mama dönemine girdi ama tarif bilmiyorum hiç:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bebek Mamaları Yapılışı nasıl oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğim Kaşık Mamasına Geçiyor

Bebeğim Kaşık Mamasına Geçiyor

ek mamaya geçiş pirinç unu faydaları pirinç ununun faydaları mısır ununun mısır unu Bebeğinizin ilk dört aydan sonra yavaş yavaş yeni tadları öğrenmesi gerekiyor. Artık o, sütünü emmeye devam etse de tattırdığınız yeni mamalarla yetişkinlerin dünyasına ilk adımlarını atacak. Yoğurdu tanıyacak, sebze ve meyve pürelerini de. Yalnızca emdiği ya da hazır mamalarla beslendiği günler kalacak....
  2. Fare Pasta Tarifi Resimli yapılışı nasıl oluyor

Fare Pasta Tarifi Resimli yapılışı nasıl oluyor

Kızlar hepinize iyi günler diliyor ve sizden kızım için Fare Pasta Tarifini yazmanızı rica ediyorum mümkünse Fare Pasta Tarifi Resimli yapılışını detaylı yazarsanız çok sevinirim.
  3. Bakın Bebek Nasıl Oluyormuş ? :)

Bakın Bebek Nasıl Oluyormuş ? :)

Bu konu; bebek nasıl yapılır konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şimdi paylaşacağımız resimlerde sempatik Kanadalı bir çift doğacak bebeklerini esprili bir şekilde resimlemişler. Gebeliğin ilk gününden itibaren çekilen bu resimlerde Kanadalı fotoğrafçı Patrice Laroch, eşi ve bebeğiyle birlikte çok güzel resimler çekmiş. İşte o fotoğraflar :D:D
  4. bebeklerde yumurta alerjisi nasıl oluyor

bebeklerde yumurta alerjisi nasıl oluyor

Takip ettim bebeğime ne zaman yumurta yedirsem döküntüler ortaya çıkıyor. Acaba bu yumurtadan mıdır kesin ? Yumurta alerjisi nasıl olur ?
  5. Bebeğime uygun hazır mamayı nasıl seçerim?

Bebeğime uygun hazır mamayı nasıl seçerim?

bebekler için mamalar,bebekler için uygun mamalar,hangi bebek mamaları iyi,en iyi bebek mamaları,bebek mamaları hakkında bilgiler Çocuk doktorunuzla birlikte‚ bebeğinizin gelişimi için insan sütüne en yakın olan mamayı tercih etmelisiniz. Tercih ettiğiniz mamanın içerisindeki proteinlerin, yağların, şekerlerin, sodyum ve diğer elementlerin tipleri ve oranları meme sütüne mümkün olduğu...

Sayfayı Paylaş