gebe
  1. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Bebekler için patikler(kız çocuğu) çooook tatlılarr

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında SummeRose tarafından paylaşıldı.

[​IMG] YA KIZLAR BUNLAR SEVİLMİCEK GİBİ DEĞİLL..

[​IMG]ÇOK GÜZEL BUNLARR

[​IMG]YA YERİM BUNLARI BAKSANIZAAAA..

KIZLAR BEN BU KONUYUDA SİZLER İÇİN HAZIRLADIM İŞ BEĞENİRSİNİZ BEĞENİRSENİZ LÜTFEN YORUM YAPIN...TŞKLER

Bebekler için patikler(kız çocuğu) çooook tatlılarr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız çocuğuna açıklamalı patik

Kız çocuğuna açıklamalı patik

açıklamalı bebek patikleri bebek patik örnekleri ve yapılışı açıklamalı patik örnekleri yapımı patikler Meleklerim işte bir bebek patiğive yapılışı.... YAPILIŞI: 54 ilmek başladım 6 sıra haraşo ördüm. Sonra 1 sıra 2 kes 1 artır 2 kes 1 artır. Bu sıraya kurdele geçirdim. 2 sıra daha haraşo ördüm. 22 ilmek haraşo sonra beyaz ipliğimi bağladım 10 ilmek. 10 uncu ilmeğin yanındakiyle kes.Geri dön...
  2. Kız Çocuklarına patikler

Kız Çocuklarına patikler

Ayaklarını sıcacık tutacak şirin patikler kız çocuklar için çiçekli olarak hazırlanmış :)
  3. Kız Bebekler İçin Tığ İşi Süslü Patik Modelleri

Kız Bebekler İçin Tığ İşi Süslü Patik Modelleri

2014 bebek patik modelleri, 2014 örgü bebek patikleri, 2014 kız bebek patikleri Biz bayanlar daha doğar doğmaz süslü püslü şeyler giymeye başlıyoruz:D:D Ama gerçeği söylemek gerekirse bizimle bütünleşen süslü şeylerde özellikle kız bebeklere ve çocuklara çok yakışıyor. Birazdan sizler için paylaşacağım süslü kız bebek patikleri gördüğünüz de eminim ki sizlerde modellere bayılacaksınız....
  4. Kız Bebekler İçin Yeni Patik Modelleri 2016

Kız Bebekler İçin Yeni Patik Modelleri 2016

Sonbahar ve kış ayların da bebekler için büyük bir ihtiyaç olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazımız da yepyeni kız bebek patik modellerini paylaşıyoruz. Birbirinden şirin değişik renk ve motiflerden oluşan kız bebek patikleri sizlerle;
  5. 2016 En yeni kız bebek patik modelleri

2016 En yeni kız bebek patik modelleri

Bebeklerin kışın minik ayaklarını soğuktan koruyan patikler en yeni modelleriyle karşımızda.Yaratıcılıkta sınır tanımayan maharetli hanımlar birbirinden şık modellere imza atıyor.Bebek patikleri o minik ayakları ısıtmanın yanında çok şık bir görünüm sağlıyor.. Özellikle de kız bebekler bu konu da çok şanslı .Geniş model yelpazesine sahip kız bebek patik modellerinin en güzelini ,en yenisini...

Sayfayı Paylaş