gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Bebekli Atkı ve Bere Yapılışı

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bere yapılışı bebek atkı modelleri ve yapılışları Minik bebişler için çok şirin bebekli atkı bere takımını ve takımın açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum.Aman bebişler üşümesin hasta olmasın soğuk havalarda onları sıcacık tutacak ve koruyacak bu şirin modelimize şimdi geçiyoruz:) [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    ATKI :
    40 ilmek başlanır, düz örgü ile 120 cm örülüp ilmekler kapatılır. Atkının 2 ucu büzülerek berede yapılan gülen bebeklerden takılır.

BERE :
    94 ilmek başlanır, 3 cm 1+1 lastik , düz örgüye geçilip 20 cm örülür.Berenin tepesi büzülerek tepeye yün ile saç örgüsü örülüp dikilir. Daha sonra düz renk iplikle kulak hizasında 2 tarafa tığ ile 3 sıradan oluşan 3 lü trabzan daireler yapılıp dikilir. Düğmelerden göz, pembe iplikle işleyerek gülen bir dudak ve yine düz renk iplikle saç yapılır.

SadmiN bunu beğendi.
Bebekli Atkı ve Bere Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yapılışıyla atkı ve bere takımı

Yapılışıyla atkı ve bere takımı

erkek atkısı kaç ilmek erkek atkı kaç ilmek beresi atkı bere takımları atkısı kac olur sıra Haroşe,her sıranın başında ve sonunda 4 ilmek haroşe olarak devam edilecek…3.sırada *2 ilmek birlikte düz,2 ilmek birlikte düz,2 ilmek birlikte düz,1 atma,1 düz,1 atma 1 düz,1 atma,1 düz,1 atma,1 düz,1 atma,1 düz,1 atma,2 ilmek birlikte düz,2 ilmek birlikte düz ve yine 2 ilmek birlikte düz olarak devam...
  2. Fırfırlı atkı ve bere takımı

Fırfırlı atkı ve bere takımı

fırfırlı atkı fırfırlı bere
  3. Erkek Atkı Modelleri ve Yapılışı

Erkek Atkı Modelleri ve Yapılışı

atkı modelleri ve yapılışları erkek atkı modelleri erkek ve yapılışı yapılışları örnekleri Kızlar biliyosunuz ki sevgililer günü yaklaşıyo.Eşime arkadaşıma vs ne alcam diye düşünüyosanız işte size tarfiyle birlikte süper fikir.Hem el emeği olması partnerinizin daha çok hoşuna gider.Sizindehoşunuza gittiyse bu fikir, hadi kızlar iş başına... Örnek 30 ilmek üzerine kuruluyor.Ama ben 2...
  4. Örgü Atkı Bere Takımı ve Yapılışı

Örgü Atkı Bere Takımı ve Yapılışı

Bayanlar için çok şirin ve bir o kadar kullanışlı atkısıyla birlikte bere takımını ayrıca modelin açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyor, modeli uygulamak isteyen tüm hamarat hanımlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. ATKI : İki ayrı parça olarak 23 çer ilmek başlanacak. İlmekler 1 düz 1 ters dizilip her düzde değişen ( 2 sırada bir ) pirinç örgü olarak 24 cm örülüp her 2 parçada da ara...
  5. Bere ve Atkı Modelleri

Bere ve Atkı Modelleri

Bere ve Atkı Modelleri Bere ve Atkı örnekleri Selam arkadaşlar ben kendime bere ve atkı takımı örmek istiyorum ama henüz model konusunda kararsızım. Acaba sizde Bere ve Atkı Modelleri var mı ?

Sayfayı Paylaş