gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

bebişleriniz için etamin desenleri!

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

etamin desenleri etamin hayvan örnekleri hayvan desenleri etamin örnekleri Milli kültürümüzde de yer alan el emeği göz nuru örnekler arasın da etamin desenleri her zaman için zarif ve şık bir görüntü sergilemiştir. Çeyiz sandıkların da bulunan tasarımlar arasında da yer alan etamin örneklerinden sizlere bu konumuz da bebekler için etamin desenlerini paylaşıyoruz.

Aslın da burada biraz yaratıcılığınızı da kullanmanız gerekiyor. Çünkü birçok yerde etamin desenlerinden faydalanarak farklı tasarımlar üretebilirsiniz. Bunların arasın da bebeğinizin doğum tarihi, ve doğduğu anda boyu kilosunu vurgulayan ve ömürlük bir hatıra olacak bir pano yapabilirsiniz. Bunun yanın da bebek eşyalarından tutun da duvara asılacak panolara kadar dekorasyonda da tercih edebilirsiniz.
    Sizler için fikir olabilecek etamin örneklerini paylaşıyorum.

7d3l97vk89rpk17i09bk6g.jpg 74o43n05v0mkf1859r4dki.jpg 929cf4e9e7510dbdf352a0f864834462.jpg 50964ngt0v14017no8m7du.jpg 178743_23854_1412813415_1000.JPG 160220143438.jpg ay2tz0.jpg bebeketaminc3b6rnek.jpg etamin-bebek-modeli.jpg etamin-isleme-sablonlari50.jpg images.jpg

Son düzenleme: 23 Eylül 2016
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Konu güncellenerek yeni etamin örnekleri konuya eklenmiştir. Etamin namazlık seccade örnekleri için tıklayınız.

bebişleriniz için etamin desenleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etamin severler için örnekler!!!

etamin severler için örnekler!!!

etamin örnekleri etamin papatya
  2. Patchwork Çalışmalarınız İçin Şirin Desenler

Patchwork Çalışmalarınız İçin Şirin Desenler

kırkyama desenleri patchwork sitesi patçhwork patchwork desenleri
  3. bebişlerimiz için

bebişlerimiz için

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çocuklar için  etamin örnekleri

Çocuklar için etamin örnekleri

etamin örnekleri çocuk etamin örnekleri çocuklar için çocuk çocuklar için Çocuk odaları için gayet şirin duracak etamin işinden panolar ve yine çocuklar için etamin motifli örnekleri sizlerle paylaşıyorum
  5. Etamin desenleri

Etamin desenleri

etamin desenleri etamin çiçek desenleri Etamin işlerinden yapılmış çeşitli örnekleri sizlerle paylaşmak istiyorum

Sayfayı Paylaş