gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Bebişlerinize emzikler

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

bebek emzikleri emzikler emzik modelleri diş şeklinde emzik dişli satın al Bebeklerin o emzik emişleri ne kadar tatlıdır.Çok güzel oluyorlar öyle.Masum kimseden habersiz kötülük duygusu olmadan.Mutlu mutlu uyurlar tebessüm ederler.Cici Melek bebişlerinize emzikler bakın...

mercimek tanemm ve Young bride bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Dereceli olan emzik ne kadar ilginçmiş ilk kez gördüm:) Emzik kullanma konusunda doktorlar ikiye ayrılıyorlar kimisi bebeğin özellikle psikolojik gelişimi açısından uygun görüyorsa diğer yarısı ağız ve diş sağlığı için emzik kullanımını istemiyorlar.Bende özellikle ağız ve diş sağlığını ve hijyeni düşünerekten emziğe bek ılımlı bakmıyorum iki oğlumda emmedi Allah tan...Bir de sonradan aklı eridğinde emzik bıraktırmak çok zor oluyor bn en çevremden biliyorum neler çekiyorlar.

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
  4. meyraa

meyraa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tatlılar özellikle taşlı ve altın sarısı olanı beğendim ama nerde bulacağım ki:(

Bebişlerinize emzikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebişler

Bebişler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bebişlere

bebişlere

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Emzik

Emzik

Boş söz, tatsız laf, dedikodu, söylenti, sinirlendirici haberdir. Ama emzik bebeğin ağzında ise hayırlı haberdir.Düste emzik görmek, kendini begenmis kimseler-le tanisip onlarin bu haline üzüleceginize, çocugunuzun emzik em-digini görmek, yakinda bir çocugunuzun daha olacagina, bekar iseniz bir genç kizla tanisarak evleneceginize delalet eder.
  4. Bebiş

Bebiş

Arkadaşlar kimse varmı?

Sayfayı Paylaş