gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bekle bizi istanbul şarkısını kim söylüyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bekle bizi istanbul şarkısını kim söylüyor bilenler cevapları bekliyorum çok gecikmeyinde diyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Sevgili Misafir, Bekle bizi istanbul şarkısını Onur Akın seslendirmektedir.

bekle bizi istanbul şarkısını kim söylüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Edip Akbayram - Bekle Bizi İstanbul

Edip Akbayram - Bekle Bizi İstanbul

Salkım salkım tan yelleri estiğinde Mavi patiskaları yırtan gemilerinle Uzaktan seni düşünür düşünürüm İstanbul Binbir direkli Haliç'inde akşamlar Adalarında bahar Süleymaniye'nde güneş Ey sen ne güzelsin kavgamızın şehri İstanbul Boşuna çekilmedi bunca acılar Büyük ve sakin Süleymaniye'nle bekle Parklarınla, köprülerinle, meydanlarınla Bekle bizi İstanbul Tophane'nin karanlık...
  2. Biz kadinlar ne bekleriz

Biz kadinlar ne bekleriz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bekle bizi yaz melekler geliyor....

Bekle bizi yaz melekler geliyor....

haydii canlarım benim canlanın :clapping:şu yaza fitt girelim hep beraber haydiii ...egzersiz yapalım hep beraber :dp178:....var mısınız bu programı tüm MM olarak uygulayalım şöyle hep beraber bu yaza damgamızı vuralım ne dersiniz??? Ancak istenen sonuca ulaşmak için bunları mutlaka yapmalısınız: - Gösterdiğimiz sekiz hareketi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez mutlaka...
  4. pembe mezarlık şarkısını kim söylüyor

pembe mezarlık şarkısını kim söylüyor

pembe mezarlık şarkısını kim söylüyor ya merakımdan çatladım bir türlü aklıma gelmiyor ki pembe mezarlık şarkısını kimin söylediği:S
  5. Kadın Kişneyerek Şarkı Söylüyor! Kulaklarınıza İnanamayacaksınız!!

Kadın Kişneyerek Şarkı Söylüyor! Kulaklarınıza İnanamayacaksınız!!

kişneyen kadın kişneyerek şarkı söyleyen kadın Sevgili melekler, şimdi paylaşacağım videoyu izleyince kulaklarınıza inanamayacaksınız. Çünkü videodaki kadın kişneyerek şarkı söylüyor hahaha İlk başta montaj sandım ama bu bir yarışmada oluyor ve bu yarışma bizim Yetenek Sizsiniz konseptinin aynısı. İzleyin ve görün başka birşey diyemiyorum :puha: http://www.youtube.com/watch?v=0-Rq9-0IDA4

Sayfayı Paylaş