gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bektaş ve Akkuş’a ’Yılın Sosyal Girişimcisi’ ödülü

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

BU yıl ikinci kez verilen ’Yılın Sosyal Girişimcisi’ ödülü ise KAMER Vakfı Kurucu Başkanı Nebahat Akkuş ile Hey Tekstil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Aynur Bektaş arasında paylaştırıldı. Akkuş ve Bektaş’a ödülü, Hanzade Doğan Boyner verdi. Akkuş ve Bektaş, Türkiye’yi "Sosyal Girişimciler Zirvesi"nde temsil edecek. Törende, ’Yılın Girişimcisi’ yarışmasında finale kalan Tuntaş Şirketler Grubu Başkanı Ahmet Tuntaş, Günkar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Güneş, Keskinoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlama Grubu Başkanı Keskin Keskinoğlu, Eftaş Yönetim Kurulu Üyesi Berk Uziyel’e de teşekkür plaketi verildi. Hürriyet

Bektaş ve Akkuş’a ’Yılın Sosyal Girişimcisi’ ödülü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlana ve Hacı Bektaşi Veli

Mevlana ve Hacı Bektaşi Veli

Bir adam kötü yoldan para kazanip bununla kendisine bir inek alır. Neden sonra, yaptıklarından pişman olur ve hiç olmazsa iyi bir şey yapmış olmak için bunu Hacı Bektas Veli ‘nin dergâhına kurban olarak bağışlamak ister. O zamanlar dergâhlar ayni zamanda aşevi işlevi görüyordu. Durumu Hacı Bektas Veli ‘ye anlatır ve Hacı Bektas Veli - ‘ helal değildir ‘ diye bu kurbanı geri çevirir. Bunun...
  2. Yılın Girişimcisi Finalistleri

Yılın Girişimcisi Finalistleri

Ernst & Young ve Milliyet gazetesi tarafından, Fortis sponsorluğunda, CNN Türk ve Schwab Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilen Yılın Girişimcisi ve Yılın Sosyal Girişimcisi yarışmalarında finalistler belli oldu. Yılın Girişimcisi finalistleri şöyle sıralandı: Tuntaş Şirketler Grubu Başkanı Ahmet Tuntaş, Günkar Şirketler Grubu Başkanı Kemal Güneş, Keskinoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu...
  3. ’ODE Yalıtım’la 100 milyon dolar hedefledi, ’Yılın Girişimcisi’ oldu

’ODE Yalıtım’la 100 milyon dolar hedefledi, ’Yılın Girişimcisi’ oldu

Bu yıl Monte Carlo’da yapılacak ’Dünya Yılın Girişimcisi’ yarışmasında Türkiye’yi ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan temsil edecek. Ernst & Young Türkiye ve Milliyet Gazetesi tarafından, Fortis sponsorluğunda, CNN Türk ve Schwab Vakfı işbirliğinde bu yıl 5’incisi düzenlenen ’World Entrepreneur of the Year-Dünya Yılın Girişimcisi’ yarışmasının Türkiye birincisi, ODE Yalıtım...
  4. Bektaşi

Bektaşi

Rüyada bir bektasi seyhini görmek, hayatinizda büyük degisiklik olacagina ve içki yüzünden basinizin derde girecegine isarettir.
  5. Hacı Bektaş ve Mevlana

Hacı Bektaş ve Mevlana

hacı bektaş veli ve mevlana sözleri hacı bektaş veli ile mevlananın sözleri ve mevlananın mevlana ya ait sözler anlamları Hacı Bektaş Veli ve Ünlü düşünür Mevlana'nın arasında geçen çok güzel ve anlamlı ders çıkartılması gereken bir olayı sizler için paylaşıyorum Bir adam kötü yoldan para kazanip bununla kendisine bir inek alır. Neden sonra, yaptıklarından pişman olur ve hiç...

Sayfayı Paylaş