gebe
  1. hazirangecesı

hazirangecesı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

belirtiler

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında hazirangecesı tarafından paylaşıldı.

merhabalar adetim geçeli tam 6 gün oldu testte yapmadım acaba hamilmiyim belirtilere göre adet olucam gibi bu yüzden test yapmak istemiyorum ama bi yandanda çatlıyorum göğüslerim çok hassas ve belimde hafif bi ağrı var belirtiler böylemi oluyor.

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  2. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    Yani buna birşey söylemek çok zor.Mutlaka bir test yapman lazım.Bazen böyle gecikmeler çok istediğimiz için olabiliyor.Ama bende reglim gelecek diye beklerken 3 gün gecikmeden sonra hamile olduğumu öğrendim.Bence sende gecikme ve hemen bir test yap

3. hazirangecesı

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet en iyisi test yapmak galiba sonuç negatif çıkar diye cesaret edemiyorum işte

4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    eczane yakınsa git al vel bi koşuda birlikte öğrenek bende merak ettim.

5. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    evet ya hadı sen test yap senınkı pozitif cıkarsa bende cesaretlenıp yapayım 4 gün gectı benımde cesaret edipte test yapamadım :)

6. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    ay kızlar merak etim şimdi inş hamişsinizidir adetleriniz düzenliyese gününüz geçtiyse hamile olma ihtimali fazlaa o yüzden inş negatif çıkmazzz hamileyim diye haykırın emiiii...

şimall bunu beğendi.
  7. hazirangecesı

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar mesajlarınızı yeni gördüm sabah işe gelirken aldım test durumun müsait olmasını bekliyorum yapıcam inşş birazdan pozitif çıkar umarım ...

8. hazirangecesı

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    testi yaptım biraz evvel negatif çıktı...sanırım adet gecikmesinin başka bi sebebi var cumaya kadar bekleyim olmassam doktora giderim artık hiç böyle gecikmemiştim bakalım nolcak

9. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  10. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    cok buyuk haykırcam hemde 2 yılı geckındır beklıyorum haykırmayı :)))

bebekyüzlüm bunu beğendi.
  11. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    hayırlısı canım vardır bı hayır dua etmeye devam

12. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    hayırlısı canımmmm alahım hepicimize bebişlerimizi göndersinnnn.....

13. eflatun_84

eflatun_84 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benim adetim 1 hafta geçmişti test yapmıştım negatif çıkmıştı ama ben hamile olduğumu hissediyordum hiç üzülmedim 10 gün sonra test yaptım pozitif çıktı inanın hamile kaldığında insan anlıyor

14. hazirangecesı

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

bende arkadaşımla konuştum o ilk hamilelğinde düşük yapmıştı dediki bende ilk negatif yaptım hemde kaç kez sonra kanda çıkmış bu arada hala olmadım adet cumaya randevu aldım doktora gitçem inşş hayırlı haberlerle dönerim dua edin ...

belirtiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bütçeni Belirle

Bütçeni Belirle

BÜTÇENİ BELİRLE Herhalde alım gücünün çok üstünde olan bir mobilya kişide hayalkırıklığı yaratır. O nedenle satın alabileceğiniz en üst limiti tespit etmekte yarar vardır. En pahalı en iyidir mantığı her zaman doğru değildir. Çok pahalı bir koltuk, kanepe ya da etajer alıp da kullanacağınız yerdeki diğer parçalarla uyumsuzluk yaşayabilir ya da seçtiğiniz mobilyanın görünüşündeki estetik...
  2. Karakterini belirle

Karakterini belirle

Nasıl birisisin? Vırvırcı, sakin, sabırsız... Hangisi? Yuvarlanıp gidenlerden misiniz, yoksa limitsiz yaşayanlardan mı? Testi çözün karakterinizi öğrenin! 1. Ailenizle çıkacağınız Mavi Yolculuk gezisi şiddetli fırtına yüzünden iptal oldu. Tepkiniz... a) Ailenizin duyacağı şekilde odanızın kapısını hızla çarparak kapatırsınız ve bütün gün odadan çıkmazsınız b) Okul açıldığında, bronz tenli...
  3. Hastalık Habercisi Belirtiler !

Hastalık Habercisi Belirtiler !

Hastalıklar, belirtileri, korunma yolları, enfeksiyon hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Bazı hastalıklar bizi gereğinden ve direncimizden daha fazla hasta eder, bu yüzden bazı belirtileri göz ardı etmeden iyileşme safhalarımızı tam yapmalıyız. İşte sizler için hastalığın habercisi belirtiler melekler. Memorial Etiler Tıp Merkezi Dahiliye Bölümünden Uz. Dr. Murat...
  4. Hamilemiyim belirti yok

Hamilemiyim belirti yok

Hamile iseniz ve belirtilerin hiç biri yok ise kızlar, buradan sizin durumunuzda olan arkadaşlarımız ve uzman ekibimiz durumunuzu tartışacak.
  5. Bebeğin Cinsiyetini Kim Belirler?

Bebeğin Cinsiyetini Kim Belirler?

Bebeğin cinsiyetinin babadan gelen spermlerle belirlendiğini söylemek mümkündür. Babanın sperminin yarısı erkek, diğer yarısı ise kız çocuk spermidir. Bebeğin cinsiyeti hangi spermin yumurtaya daha çabuk ulaştığına bağlıdır. Yumurtaya hangi spermin daha çabuk ulaşacağına yönelik ihtimaller de %50-%50 olduğundanher anne baba için kız ve erkek çocuk sahibi olma olasılığı %50-%50’dir. Bebeğin...

Sayfayı Paylaş