gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben bir engelliyim ve engelli sınavları hakkında bilgi istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben bir engelliyim ve engelli sınavları sağlık kurulu raporu şartları ile ilgili bilgi istiyorum, iyi çalışmalar..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Özürlü sınavlarını ÖSYM yapmaktadır. Sınavlarla li her türlü sorunun cevabını ösym'nin resmi sitesinde bulabilirsiniz. Bilgi almak için LÜTFEN BURAYA TIKLAYIN..

ben bir engelliyim ve engelli sınavları hakkında bilgi istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Engelli Hakları Hakkında Bilgiler

Engelli Hakları Hakkında Bilgiler

sakatlık raporu nasıl çıkarılır ? sakatlık raporu çıkarmak için sağlık kurulu raporu alınması gerekir. bunun için, engellinin doğrudan raporu verecek olan hastanenin baştabipliğine müracaat etmesi gerekir veya çalıştıkları kamu kurumu veya iş ve işçi bulma kurumunca resmi yazı ile hastaneye gönderilmesi gerekir. (sağlık kurulu raporu almak için başvurulabilecek hastanelerin listeleri aşağıda...
  2. Engelli Bir Çocuğun Anne ve Babası Olmak

Engelli Bir Çocuğun Anne ve Babası Olmak

engelli çocuğun mektubu Anne olmak, • dünyaya bir can vermek, • onun giyiminden uykusuna, • mutluluğundan açlığına onu düşünmek • Onun için en iyi olanını istemek. Baba olmak, • çocuğuna güven vermek, • sevgi ve huzur kaynağı olmak. • Annenin en önemli yardımcısı olmak. Niçin çocuk yaparız? • -bilmeden?? (çevre baskısı, herkes yaptığı için, plansız gebelik vs.) • -meraktan...
  3. Zihinsel Engelliler Hakkında Genel Bilgi

Zihinsel Engelliler Hakkında Genel Bilgi

engelliler hakkında bilgi bedensel ve zihinsel engellilerin karşılaştıkları zorluklar bedensel ve zihinsel engelliler hakkında bilgi engellilerle ilgili yazı engelli insanlarla ilgili bilgiler Zihinsel engeliler hakkında genel bilgiler Zihinsel Öğrenme Yetersizliği Nedir? Zihinsel öğrenme yetersizliği, zihinsel gelişim yetensizliğinden dolayı, bireyin eğitim performansının ve sosyal...
  4. Jest ve Mimikler - Engelliler Açısından Bilgi

Jest ve Mimikler - Engelliler Açısından Bilgi

 Jestler ve mimikler diğer kişilere görsel sinyaller gönderen hareketlerdir  Bir jestten söz edebilmemiz için yapılan hareketin görülmesi ve yaşadığımız duygu ve düşünceyle ilgili bir bilgilin karşımızdaki kişiye iletilmesi lazımdır..  Her bir jest düşünce ve duygu ürünü olduğu için aslında için de doğal olarak bu özelikleri barındırır  Yüz kaslarının anlatım amaçlı kullanılması...
  5. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Hakkında Bilgiler

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Hakkında Bilgiler

3 aralık dünya engelliler günü, dünya engelliler günü, 3 aralık engelliler günü Sevgili melekler, bugün Dünya Engelliler Günü. Her yıl 3 Aralık tarihinde çeşitli organizasyonlarla hatırlanan ve hatırlatılan engellileri hayatımızın hiçbir döneminde unutmamamız en doğrusudur. Çünkü unutulmamlıdır ki, her insan bir engelli adayıdır. Yarına ne şekilde çıkacağımızın bir garantisi yoksa, engelli...

Sayfayı Paylaş