gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben kimseye hayır diyemiyorum :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba.Benim sorunum şu ki ben kimseye hayır diyemiyorum.Dün komşum geldi, süpürgemi istedi, yeni aldım, şu fırçalılardan daha kendim bile kullanmaya kıyamıyorum ama vermem diyemedim, güya dün getireceketi hala yok.Bu sadece bir örnek, biri birşey dese iki elim kanda olsa kendimi zora sokup yine olur diyorum ama bu beni sonradan sıkıntıya sokuyor. Ne yapacağım ben?

ben kimseye hayır diyemiyorum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayır

hayır

Sık sık görülürse Kişinin sıkılacağına işarettir. Az görülür ise iyilik olarak yorumlanır.
  2. Hayır...... ?

Hayır...... ?

Hayır...... ? katlanamadığım tek kelime
  3. Ben BunLarı Kimseye AnLatmadım

Ben BunLarı Kimseye AnLatmadım

" Sev beni, sar beni " Bilinmez denizlerin Kuytu koylarında bul beni Bil beni, al beni Bu saçmasapanlıktan kurtar beni Uykusuz gecelerin Gizli örtüsünden çıkar beni Ben bunları kimseye anlatmadım Kendimle bile konuşmadım Ben bunları kimseye anlatmadım Bir tek sen duy diye, Sen bil diye, Sen anla diye... Sor beni, bul beni Sessiz...
  4. Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki...

Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki...

ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Gözlerim görmez oldu... Artık hayat yalan oldu... 'Dönemem terk ettiğim hiç bir yere Dolaşıp duruyorum sokaklarda Dilimde o son duam Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Sonsuzluk gibi çıkıyordu bu sonsuzluk içimden Umutsuz bir yakarış ki Hiç bitmeyecek bir hasret ki Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki...' alıntı
  5. hayır ben değil sen yaptın=.9

hayır ben değil sen yaptın=.9

itraf etmesi zor ama ediyorum işte =)sevgilimin yanına gidiyordum çocuğun biri laf atı baktım çocuğa çok yakışlıydı çapkınım ya bende laf attım tanıştık işte öyle sonra sevğilimin yanına gittim yarın oldu yine buluşma yerine gitim sen dün naptın dedi hiçbişey dedim yalan söyleme dedi çocuğun biri laf atmış tanışmışsın bile dedi bende öylemi beyfendi sen dün naptın sende bir kıza laf atmışsın...

Sayfayı Paylaş