gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Koç Sevgilim Aslan

Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu ilişki benzer ruhların beraberliği olacaktır. Enerjik, heyecanlı, güç dolu bir ilişki sizleri bekliyor. Aslan burcu sanki sizi mutlu etmek için yaratılmış. Ateşli sohbetler, parlak fikirler ve macera dolu bir ilişki olacaktır. Aslan burcu sizin aşk eviniz olan 5. evinizin yöneticisidir ve sizi çok mutlu edebilecek özelliklere sahiptir. En zor gününüzün sonunda bile sizi güldürebilen, neşeli, cömert Aslan'a hayran olacaksınız. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sınırlarınızı zorlayarak etrafınızdaki dünyayı keşfetme dürtüsüne sahipsiniz. Ateş burçları çok yaratıcıdır bu yüzden aranızda sonsuz fikir alışverişi olacaktır. İkinizinde hayattan beklentileri çoktur, bu beklentilerinizi birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

Aslan sevgiliniz romantik olduğu için size hoş sürprizler hazırlayacaktır. Pahalı ve gösterişli yerlerde yemek yemekten ve buralarda görülmekten zevk alır. Görünüşüne önem verir, iyi giyinmeyi sever ve aynı özeni sizinde göstermenizi ister.

Aslan burcu, baştan çıkarma ustasıdır. Yönetmeyi seven Koç, kendinizi bu defalık onun ellerine bırakırsanız mutlulukla teslim olduğunuz ilk savaşınız bu olabilir. Seksüel beraberliğiniz ateşli, tatlı ve her yönü ile mükemmel olacaktır. İkinizde son derece tutkulu ve enerji dolusunuz.

Aslan kadını ve erkeği gururlarına çok düşkündür, hiç bir şekilde aldatılmayı hazmedemez. O da sizin gibi birinci olmak ister, ikinciliğe tahammülü yoktur.

İkinizde pratik olmamakla birlikte çok üretkensiniz. Büyük ihtimalle yeterli gelire sahip olacaksınız. İkiniz birden ilişkiyi yönetmek istediğiniz için iki patronlu bir ortaklık gibi olacaktır. Bu yüzden aranızda sürekli bir gerilim olabilir.

Aslan'ın inatçılığından şikayetçi olabilirsiniz. Siz ona göre biraz daha esnek olduğunuz için, bazı durumlarda sizin alttan almanız gerekebilir. Aslan ve Koç'un kavgası sırasında çığlıklar ve kükremeler duyulacaktır. Aslan kükremesi ile Koç'u sindirebilir. En iyisi olaylar büyümeden kontrol altına almak olacaktır. En seksi ve tahrik edici ses tonunuzla barışmayı önerin ve asla onun gururunu kırmayın. Gururu kırılan Aslan'ı teskin etmek oldukça zordur. Beraberliğinizin devamı için kesinlikle Aslan'ın gururunu kırmamalısınız.

Sevgili Koç sanki Aslan burcu sizin için yaratılmış, birbirinizin ihtiyaçlarını o kadar iyi anlarsınız. Sakın bu şehvetli kediciği elinizden kaçırmayın.

2. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ooo guzelll :):) paylasımın için cok tesekkurler :):)

3. turkuaz16

turkuaz16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde aslan arkadaşım vardı ama gitti giden yazık ardında iz bırakıp:((((

Ben Koç Sevgilim Aslan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Aslan Sevgilim Koç

Ben Aslan Sevgilim Koç

Bu, hayat dolu, canlı bir ilişki olacaktır. İkinizde enerji dolu, cesaretli, hevesli ateş burçlarısınız ve birbirinizi çok iyi anlarsınız. Aslan sevgilinizin de dünyaya bakış açısı sizin gibidir. Bu ilişki, heyecanlı, hareketli, tutkulu, gürültülü, göz alıcı, eğlenceli ve canlı olacaktır. İkinizde çabuk öfkelendiğiniz için sık sık kavga edebilirsiniz. Belki de barışmak çok zevkli olduğu...
  2. Ben Aslan Sevgilim Aslan

Ben Aslan Sevgilim Aslan

İki Aslan bir arada aşkı bulabilir mi? Neden olmasın! Birbirinize yeterli saygıyı gösterdiğiniz takdirde. Bu da kendilerini dev aynasında gören Aslanlar için kolay olmayacaktır. İkinizde kalabalıktan hoşlanan, sıcak, cömert sevgililersiniz. Sevginizi rahatlıkla gösterir, karşılığında daha fazlasını beklersiniz. İkinizde zarif, seçkin, sofistike ve zevklisiniz. Harika giysilerinizle en pahalı...
  3. Ben Aslan Sevgilim Balık

Ben Aslan Sevgilim Balık

Kükreyen bir Aslan ve narin bir Balık! Kulağa uygun bir çift olarak gelmeseler ve astrolojik olarak pek uyumlu sayılmasalar da tuhaf bir şekilde iyi giden bir ilişkileri vardır. Siz ateş Balık ise su burcudur, bu ikisi kolayca bir araya gelemez. Balık sevgiliniz hassas, duygusal ve romantiktir. Burada ortak bir yönünüz var çünkü Aslan burcu aşka aşıktır. Balık sizin tüm fantezilerinizi...
  4. Ben Aslan Sevgilim Kova

Ben Aslan Sevgilim Kova

Sevgili Aslan gizemli Kova'yı anlamak ve sırlarını çözmek isteyeceksiniz. Kova burcu, bireysel, bağımsız ve farklıdır. Size bu kadar az benzeyen birini hayal etmek bile zordur. Kova isyankardır, toplumun alıştığı kuralları sorgular ve zorlar. Eskimiş, zamana uymayan alışkanlıkları sarsar, yok eder ve yeniler. Sizi tutucu olmakla, toplumdaki yerinizi bozmamak için taviz vermekle suçlayacaktır....
  5. Ben Koç Sevgilim Koç

Ben Koç Sevgilim Koç

koçla koç anlaşırmı koç burcu koçla anlaşırmı burcuyla burcu Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin. İki Koç'un beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Elele...

Sayfayı Paylaş