gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Yengeç Sevgilim Aslan

Konu, 'Yengeç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu beraberlik klasik anlamda uyumlu sayılmasa da iyi olabilir. Sevgili Yengeç, Aslan sizden çok farklıdır. Gösterişli, abartılı Aslan hayata tutku ile bağlıdır ve istek doludur. Aslan, Güneş sisteminin yöneticisi Güneş tarafından yönetildiği için ben merkezci ve egoist olabilir.

Hayran olunmak ve saygı duyulmak Aslan'ın en büyük ihtiyacıdır. Kıyafetlerine harcadığı para konusunda en ufak bir itiraz bile duymak istemez. Kraliyet soyundan geldiğine inanır ve o şekilde para harcar. Kötü günler için bir kenarda para biriktirmek aklının ucundan bile geçmez. Siz ise paranızı biriktirir hatta istif edersiniz. Aslan'ın şampanya masraflarını karşılamak için en azından birinizin iyi kazanması ya da daha gerçekçi olmanız gerekiyor. Aslan'a beş adet takım elbise almak yerine iki adet almanın daha akıllıca olacağını öğretmeye çalışın.

Eğer Aslan'a aşıksanız onun usta bir sevgili olması ve aldığı pahalı hediyeler başınızı döndürebilir. Sevgiliniz Aslan her zaman gösterişli ve cömert olacaktır. Onunla toplum içinde her gittiğiniz yerde gurur duyacaksınız. Aslan insanı, kültürlü, sofistike, sıcakkanlı ve de çok şıktır. Gittiği herhangi bir yerde hemen fark edilir.

Aslan'ı seviyorsanız aranızda çıkabilecek sorunları bir an önce anlayarak halletmeye bakın. Onunla dolu dolu yaşayacak bir hayatınız olacaktır.

Ben Yengeç Sevgilim Aslan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Aslan Sevgilim Aslan

Ben Aslan Sevgilim Aslan

İki Aslan bir arada aşkı bulabilir mi? Neden olmasın! Birbirinize yeterli saygıyı gösterdiğiniz takdirde. Bu da kendilerini dev aynasında gören Aslanlar için kolay olmayacaktır. İkinizde kalabalıktan hoşlanan, sıcak, cömert sevgililersiniz. Sevginizi rahatlıkla gösterir, karşılığında daha fazlasını beklersiniz. İkinizde zarif, seçkin, sofistike ve zevklisiniz. Harika giysilerinizle en pahalı...
  2. Ben Aslan Sevgilim Yengeç

Ben Aslan Sevgilim Yengeç

Aslan Yengeç'ten sonra gelen burçtur. Biribirinden sonra gelen burçlar birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar. Yengeç ile tanıştığınız zaman sizin sahip olmak istediğiniz bazı özellikleri olduğunu fark edeceksiniz. Hayat hakkında bilmek istediğiniz bazı şeyleri onun bildiğini hissedebilirsiniz. Yengeç bütün burçlar içinde en hassas ve ilgili burçtur. Sezgisi ile insanların duygularını...
  3. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  4. Ben Yengeç Sevgilim Kova

Ben Yengeç Sevgilim Kova

Siz ve Kova ayrı dünyaların insanısınız. Aranızdaki en ufak sorunu bile çözmek için çok çaba göstermeniz gerekecek. Kova insanı hayatı araştırmacı bir bilim adamı gibi yaşar. Verileri toplayıp mantıklı sonuçlar çıkarmaya çalışır. Yengeç ise kalbinin sesinin onun hep doğru yöne götürdüğünü tecrübeleri ile bilir. Yengeç hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığına inanır ve sezgisine güvenir....
  5. Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Yengeç sevgiliniz sizden altı ay ara ile doğmuştur. Zıtlıklarınızla ya tam bir bütün olacaksınız, ya da hiç anlaşamayacaksınız. Kısacası bu ilişki ya kusursuz olacak ya da hiç yürümeyecektir. Sonuç ise sizin elinizdedir. Sizin burcunuz yıldız haritasında 10. evi yani ün ve kariyer evini yönetir. Oğlak burcu hırslıdır ve toplumda saygın bir yer edinmek ister. Siz büyük şirketlerde, kurumlarda...

Sayfayı Paylaş