gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Kova Sevgilim Oğlak

Konu, 'Kova Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ben kova sevgilim oğlak Oğlak’ın aradığı bağlılığı, emniyeti ve gelenekçiliği bir Kova’nın sağlaması neredeyse olanaksız gibidir. Bunları alamadığını gördükçe, baskılarını artıran Oğlak, karşılığında sorundan başka hiç bir şey bulamaz. Oldukça farklı özelliklere ve karakterlere sahip bu ikili, yaşamın hemen hiç bir alanında anlaşamaz. Birisi oldukça tutucu diğeri ise, tam anlamıyla bir yenilikçidir. Bağımlılık geliştirmekte özürlü olan Kova’nın, Oğlak gibi disiplinli ve otoriter bir eşle beraber hayatı cehennem olabilir. Zodyak’ta birbirinin ardından gelen Kova ve Oğlak, doğal olarak gerilimli bir ilişki içindedir. Kısıtlamalar gezegeni Satürn tarafından yönetilen Oğlak ile, özgürlükler gezegeni Uranüs tarafından idare edilen Kova, ortak bir nokta bulmak için ne kadar uğraşsalar da, başarılı olamazlar. Dolayısıyla çok uzun ömürlü olabilecek bir bağlantı değildir. Kova ve Oğlak’ın cinsel yaşamı, hayatın diğer alanlarına nazaran biraz daha uyumludur. Her ikisi de serin bir davranış şekline sahip oldukları ve hayatın başka alanlarına daha çok önem verdikleri için, bu alanda uyum sağlamakta güçlük çekmezler.

2. uzun

uzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben Kova Sevgilim Oğlak
    benim burcum kova eşimin burcu oğlak maşallah çok iyi .

3. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pek iç açıcı diil ama dediğiniz gibi astroloji kaderi bilemez dimi:(

Ben Kova Sevgilim Oğlak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Bu ilişki astrolojide pek uyumlu sayılmaz. Burçlarınız birbiri ile sert açı yapmaktadır. Gene de ortak ilgi alanlarınızdan dolayı, çaba gösterirseniz başarılı olabilirsiniz. Ayrıca doğum haritanızda birbiri ile uyumlu başka gezegenler olabilir. İkinizinde yoğun bir sosyal hayatı ve tonlarca enerjiniz var. Terazi burcu gezmeyi sizden daha çok sever. Nerede ise herkesi tanır ve size de harika...
  2. Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz. Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma...
  3. Ben Oğlak Sevgilim Kova

Ben Oğlak Sevgilim Kova

Zıt karakterler çoğu zaman birbirini çekse ve beraberlikleri sürse de sizin durumunuzda farklılıklar daha fazladır. Bu ilişkinin sonucu ne gördüğünüze ve ne aldığınıza bağlı olacaktır. Kova burcunun isyankarlığı sizi çekiyor mu yoksa sinirinizi mi bozuyor. Bu özellik başta sizi heyecanlandırsa da siz aslında gelenekçisinizdir. Kova insanı sizin gibi toplum içindeki statüsüne önem vermez....
  4. Ben Oğlak Sevgilim Balık

Ben Oğlak Sevgilim Balık

Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Balık burcunu yakalayın, hemen farkına varmasanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. siz mantık insanısınız, gerçeklere dayanan, sağduyulu fikirleriniz vardır. Balık insanı ise en azından görünüşte hayal ve duygulardan ibarettir. Bir yerde siz haklısınız ama onun sezgilerini saçma buluyorsanız...
  5. Ben Kova Sevgilim Kova

Ben Kova Sevgilim Kova

Kova ve Kova ikilisi oldukça iyi anlaşırlar ve yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler. Her ikisinin de yeniliklere açık oluşu ve geleneksellikten hoşlanmamaları, sıradışı bir beraberliğin yaşanmasına neden olacaktır. Klasik çerçevenin çok dışında kalan bu çift, sosyal yaşamda da ideal bir ikili olarak tanınacaktır. Kova ikilisi birbirini mental...

Sayfayı Paylaş