gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ben olur musun?

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

paylasimciforum.com

2. karin

karin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için teşekkürler

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoş....
    teşekkürler paylşm için....

Ben olur musun? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Aranızda öğretmen var mı bilmiyorum. Benim babamın dediği gibi öğretmen olmak bir ayrıcılıktır deyip duruyor. GÜzelde meslek. Şunu sormak istiyorum sizlere. Öğretmenlikteki yaş sınırı nedir ne gibi özellikler gerekiyor, ve en önemlisi kaç puan almak gerekiyor. Ben öğretmen olmayı çok istiyorum ? Ne yapmam gerekiyor şu anda lise 2. sınıfa gidiyorum. Ve merak ediyorum aranızda öğrentemen olan...
  2. derdime derman olur musunuz :(

derdime derman olur musunuz :(

merhaba melekler,yardımınıza ihtiyacım var.sürekli boğaz kuruluğundan iltihabından şikayetçiyim.doktora gittim kbb ye olsun sağlık ocağına olsun.antibiyotik kullandım hep, boğaz ilaçları ağrı kesiciler.faydası oluyor ama geçici.sonra tekrar nüksediyor.geçen sene kbb ye gittiğimde yemek boruma doğru ciddi olmayan bi yara varmış onun içinde vitamin hapı vermişti ama ben ömrüm boyunca vitamin...
  3. Merdivenden kitaplık olur mu?

Merdivenden kitaplık olur mu?

Merdiven kitaplık kitaplık örneği Kitaplık modeli koayacak yeriniz yoksa merdiven kitaplık uygulamasını inceleyebilirsiniz.
  4. sizce olur mu?

sizce olur mu?

ben kız teknik ve meslek lisesinde asçılık bölümünde okuyorum ama basketbolcu olmak istiyorum üniversitede spor bölümünü seçebilir miyim fikri olan varmı lütfen bunu çok istiyorum nolur.
  5. Bana yardımcı olur musunuz? :)

Bana yardımcı olur musunuz? :)

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama sizlerden bi konuda yardım almam gerekiyor. Trt1 de Avrupa Avrupa dizisi var biliyorsunuzdur orda ki Selen Seymen'in saçları çok güzel maşalanıyor. Ben uğraşıyorum bir türlü o şekile girmiyor saçlarım. Acaba maşayı mı yanlış tutuyorum. Diziyi bilmeyenler için resimler bunlar; Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. :asigim:

Sayfayı Paylaş