gebe
  1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben sende kalmisim....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ben sende kalmisim....
    Teşekkürler çok güzel:(

ben sende kalmisim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Senin

Ben Senin

Ben Senin Ben senin değeri sonradan anlaşılanınım. Sen benim uzaklaştıkça yakınlaşanımsın. Ben senin vicdanının kara deliğiyim, kalbinin kabuk bağlamayan yarası, içini rahat bırakmayanınım. Sen benim en gizli törenlerle içime gömdüğümsün. Sen benim boğazıma takılanım, yutkunamadığımsın. Sen pişmanlığımsın. Sen benim geri dönüşü olmayan yollarım, çıkmaz sokaklarımsın. Ben senin herkesin...
  2. ben seni çok özledim...

ben seni çok özledim...

seni özledim çünkü Seni Çok Özledim... Gece Gözlüm Benim.. Ben gurbetdeyim senden uzakda yüregime cökmüs hasret. yanlizlik özlemim her gün daha da artiyor senden uzakda özlüyorum iste,gözlerini,sesini,herseyini dayanmiyor yüregim bu hasrete gözyasi döküyor ben istemeden kalbim susmuyor,yüregim dinmiyor asigim sana nede olsa,seni özlüyorum iste gözlerim,ellerim seni ariyor maalesef...
  3. Ben seni sende sevdim

Ben seni sende sevdim

Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...

Sayfayı Paylaş