gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Senin Çalmayan Kapın, Boşa Çıkan Bekleyişlerinim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Ben senin degeri sonradan anlasılanınım. Sen benim uzaklastıkca yakınlasanımsın. Ben senin vicdanının kara deligiyim, kalbinin kabuk baglamayan yarası, icini rahat bırakmayanınım. Sen benim en gizli törenlerle icime gömdügümsün. Sen benim bogazıma takılanım, yutkunamadıgımsın. Sen benim geri dönüsü olmayan yollarım, cıkmaz sokaklarımsın.

Ben senin herkesin yanındaki mutsuzlugunum. Bir türlü unutamayacagın, hafızanın söz dinlemeyen cocuguyum. Ben sende kalbin yargılanmasıyım, kalemin kırılması, adaletin ölümüyüm.

Sen benim canim din keske dilsiz olsaydım o sözleri söylemeseydim...... Sen benim dolu bir bulut gibi üstümde dolasanımsın.

Ben senin calmayan kapın, bosa cıkan bekleyislerinim. Bitip tükenmek bilmeyen son ümidin, her sabah yeniden baslayan umudunum.

Sen benim ne kadar istesem de uzak durdugum, kacarken daha fazla asık oldugumsun. Kendime verdigim tutamadıgım sözlerim, icine düstügüm celiskimsin...

Ben senin gözünden akan damlan, kalbinden gelen öfken, beyninde rahat durmayan kanim keske........ Ben senin bakıp bakıp hatırladıgın, geri alamadıgın zamanınım.

Ben senin utancınim,sen benim yüzlesmekten kactıgım ama bir ayna gibi karsımda duran, saklanamadıgım, gözlerimi kapatamadıgım utancımsın.

Ben senin son serzenesin, artık ne yapsan fayda etmeyeninim.

Sen benim tükenen kelimelerim, kalbimin beynime söz geciremeyisisin.

Sen benim..................

alıntı

2. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeginize saglık gerçekten sözleri çok anlamli

3. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel........................

4. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    offf cok güzel, emegine saglik canim

5. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel ve anlamlı benim içimi acıttı :( teşekkürler

6. DarkLady

DarkLady Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Ben Senin Çalmayan Kapın, Boşa Çıkan Bekleyişlerinim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekleyiş

Bekleyiş

Akşam yemeğinden sonra erkekler, sigara içme salonunda konuşuyorlardı. Söz ettikleri konu, ölenlerin geride kalanlara bıraktıkları değişik ve acayip miraslardı. O sırada, ünlü bir noter ve usta bir avukat olarak tanınan Mösyö Le Brument söze karışarak, "Korkunç şartlar altında kaybolan bir mirasçıyı arıyorum. Bu, basit fakat acı dolu bir dramdır. Her gün olabilen, ancak şimdiye kadar...
  2. Kendimi sende kaybettim yoluma çıkan her “ben” bu kadar “sen” olmuşken.

Kendimi sende kaybettim yoluma çıkan her “ben” bu kadar “sen” olmuşken.

artık ben yolumu kaybettim kendimi Kendimi sende kaybettim yoluma çıkan her “ben” bu kadar “sen” olmuşken. Kalbim büyüdü artık aşkının karşısında… Kalbime dar gelen aşk sevekşime bol gelen hüzün nasıl ulaştırır beni vuslatsız yollardan sana? Kasıp kavuran sevdaydı içimde kopmayan kasırgalar. Bütün yolları sana çıkartan çıkmaz sokaklardan geldim yokluğunun yangın yeri yüreğime....

Sayfayı Paylaş