gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Terazi Sevgilim Yay

Konu, 'Terazi Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yay terazi terazi yay Bu ilişkinin başarı şansı oldukça yüksektir. Terazi ve Yay hareketli ve iyimser kişilerdir. Siz Terazi yeni insanlarla tanışarak arkadaş çevrenizi genişletmek ve yeni deneyimler edinmek istersiniz. Siz insanlarla eğlenmek, Yay ise seyahat etmek ister. Birbiriniz bu aktivitelere ikna etmek çok kolay olacaktır. Yay burcunun dobralığı sizi rahatsız edebilir. Onun bu kadar dürüst ve açık olması egonuzu incitecektir. Terazi "ortaklık" burcudur ve evlilikten yanadır. Yay ise "bekarlık" burcudur ve özgürlüğüne düşkündür. Bu farklılık problem yaratabilir. Siz evliliğe hazır olduğunuzu hissettiğinizde sevgilinizin bu konuda şüpheleri olduğunu göreceksiniz. Sakın üzerinize alınmayın, Yay bireyselliğini ve özgürlüğünü kaybetmekten korkmaktadır. Kendi kendini böyle olmayacağına inandırırsa ikna olur.
    Bu arada **** hayatınız canlı ve eğlenceli olup yıllarca öyle kalabilir. Yay insanı yıldızların altında açık havada bile aşk yapmak isteyebilir.
    Yay burcunu aşkınızla kuşatın, sizin için doğru kişi olabilir.

Ben Terazi Sevgilim Yay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Yay

Ben Yay Sevgilim Yay

Eğer başka bir Yay'a ilgi duyuyorsanız onun zekası, engin bilgisi ve konulara olan hakimiyeti sizi çekmiş olmalı. Onunla üniversitede ya da bir seyahat sırasından tanışmış olabilirsiniz. Birlikte iken hayatınız eğitim, seyahat ve eğlenceli sporlarla dolu olacaktır. İkinizde ateş elementi olduğunuz için sürekli yeni fikirler üretirsiniz ve macera duygunuz hiç geçmez. İkinizde o kadar...
  2. Ben Yay Sevgilim Terazi

Ben Yay Sevgilim Terazi

Bir Terazi'ye aşık oldunuzsa kendinize çok uygun birini buldunuz demektir. Terazi hava elementidir, siz ise ateş. Bu ikisi birbirine çok uygundur. Terazi ile birlikte iken arkadaşlar ve sosyal olaylar içinde olacaksınız. Terazi burcu kesinlikle evde oturamaz. Burçlar içinde en çok gezmeyi seven ve hemen herkesi tanıyan Terazi burcudur. Terazi insanı güzel görüntüsünü korumak için zaman...
  3. Ben Terazi Sevgilim Akrep

Ben Terazi Sevgilim Akrep

akrep terazi Bu beraberlik ilginç bir bileşim olacaktır. Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemli ve seksidir. Akrep insanının ilgisini kaybetmemek istiyorsanız fazla açık olmayın. Akrep burcu sürekli peşinizden koşup sizi elde etmeye çalışmalıdır. Terazi ve Akrep burcunda olduğu gibi arka arkaya gelen burçlar birbirine zıttır ve birbirlerinin...
  4. Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Terazi, Oğlak burcunun hırsına hayrandır ve kendisinde de bu yükselme arzusunun olmasını istemektedir. İkinizde sosyal olaylardan hoşlanırsınız. Oğlak sevgilinizin, onunla şirket davetlerine yada müşterisi ile yemeğe gitmeniz için size yalvarması gerekmeyecektir. Terazi'nin görünüşüne önem vermesi Oğlak burcunun hoşuna gider. Kendiniz için yaptığınız harcamalara ya da kendinize ayırdığınız...
  5. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...

Sayfayı Paylaş