gebe
  1. mükü kvk

mükü kvk Forum Okuru

ben yengeç sevgilim başak ekeği nasıl uyumlumuyuz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mükü kvk tarafından paylaşıldı.

ben yengeç sevgilim başak ekeği nasıl uyumlumuyuz? :koro:

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ben yengeç sevgilim başak ekeği nasıl uyumlumuyuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  2. Ben Yengeç Sevgilim Başak

Ben Yengeç Sevgilim Başak

Seçkin, zarif Başak çok iyi bir iletişimci ve hoş sohbettir. Kelimeleri çok iyi kullanır ve çok iyi yazı yazar. Ona çok çabuk aşık olduğunuzu göreceksiniz. Siz su elementisiniz, Başak ise toprak, beraberliğiniz harika olacaktır. Bazı astroloji kaynakları utangaç yapılarından dolayı Başağı sıkıcı olarak tanımlamaktadır. Bu çok yanlıştır, Başak tutkulu duyguları ile sizi şaşırtacaktır....
  3. Ben Başak Sevgilim Yengeç

Ben Başak Sevgilim Yengeç

başak ile yengeç başak ve yengeç ve Su elementi Yengeç ile toprak elementi Başak insanının beraberliği çok "doyurucu" olacaktır. Su toprağı besler ve doğurgan hale getirir. Yengeç burcu ile anlaşamadığınız konular olsa da eninde sonunda birbirinize dönersiniz. Güneşleriniz birbirlerine 60º açı yapıyor. Bu iyi ve fırsatlar yaratan bir konumdur, aranızdaki iletişimin iyi olacağını...
  4. Ben Başak Sevgilim Başak

Ben Başak Sevgilim Başak

Iki Basak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eger bazi sorunlu bölgeleri asabilirseniz evet. En azindan birbirinizi iyi anlarsiniz. Simdi iliskinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim. Ikinizde hayat hakkinda gerçekçi ve pratiksiniz. Ayni zamanda her seyi mükemmellestirmeye çalisan idealistlersiniz. Sizler için saglikli olmak çok önemlidir. Birlikte spor yapmaktan, saglikli yemeklerden...
  5. Ben Başak Sevgilim Kova

Ben Başak Sevgilim Kova

ben başak sevgilim kova Eger bir Kova burcuna tutuldunuzsa, belki de bilinçaltiniz kendinden çok farkli bir kisilik tarafindan etkilenmek istemistir. Kova burcu tuhaf, farkli, merakli, geleneklere karsi, soguk, tarafsiz ve bazen de unutkandir. Siz ise geleneklere önem veren, dikkatli, düsünceli, detayci, merakli, üretken, soguk ve tarafsizsiniz. Gördügünüz gibi bir iki benzer yön disinda...

Sayfayı Paylaş