gebe
  1. Şam şeytanı

Şam şeytanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Bende geldiim

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında Şam şeytanı tarafından paylaşıldı.

Meraba melekleriim :) Bende artık burada sizinleyim Kendimide tanıtayıım : Adım : Nurhayat Yaşım: 17
    Kocaeli'ndeniim :)

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    wayy şam şeytanıı hoşgeldin mekanımızaaa sefalar getirdin ne iyi ettin :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hoş geldin şam şeytanı, aramızda kalıcı olursun inş. Keyif dolu ve bol paylaşımlı forumlar dilerim:)

4. Şam şeytanı

Şam şeytanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkürler Cemoş'um iyii ettin sende ziyaret ederek :) Teşekkür ederim ***** adminim :)

5. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    Biraz geç oldu ama hoşgeldin.Bu kadar meleğin içine bi şeytan şarttı zaten hahaha

Bende geldiim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bedir

bedir

Şarkışla'da çiftçilik yapan bir ailenin Bedriye isminde çok güzel kızları vardır. Bedir derler kısaca.Birde Ömer vardır yanlarında çalışan. Ömer güçlü kuvvetli yakışıklı bir delikanlıdır. Ömer'le Bedir aynı yaştadırlar. Ömer küçük yaşta başlamıştır bu ailenin yanında çalışmaya. Çocuklukları beraber geçer. Ömer'le Bedir büyüdükçe o çocuksu sevgileri aşka dönüşür. İçten içe gizli duygularla...
  2. Ben geldiim

Ben geldiim

merhaba arkadaşlar. siteyi tesadüfen keşfettim epey zamandir araştırdım ve sonunda üye olmaya karar verdim. paylaşımlar çok güzel hoş vakit geçireceğimizi umuyorum benide aranıza kabul ederseniz sevindirik olurum:melek:
  3. Bendir

Bendir

bendir çeşitleri bendirin özellikleri bendirin tarihçesi tarihçesi fiyatları Bendir Bendir, Klasik Türk Müziğinde kullanılan başlıca vurmalı ritim çalgılarından biridir. Zilsiz büyük tef, nakkare ve kudümle birlikte kullanılır. Derisinin iç yüzüne boydan boya gerilen kiriş sayesinde aynı anda iki değişik tını çıkarabilir. Bendir, Klasik Türk müziğinde ve özellikle Mevlevi zikr musikisinde...
  4. Bendensin....

Bendensin....

30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim artık ışıkta bile seçemiyor; diyorsa bir insan korkarım artık yaşamaktan.... Okuduğumda çok etkilendim meleklerim inşallah sizlerinde hoşuna gider... BENDENSİN 30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim...
  5. tatatataaaam ben geldiim:)

tatatataaaam ben geldiim:)

merhaba melekleeeer ben de doğal olarak yeniyimadım şeyda 20 yaşındayım.akrep burcuyum insanları çok seviyorum. İstanbul'da oturuyorum Bilecik'te üniversite okuyorum.paylaşmayı çok seviyorum bu yüzden buradayım:D.herkese iyi vakit geçirmeler.Umarım beni de aranıza alırsınız

Sayfayı Paylaş