gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende polistik over sendromu var sorum da var ?=

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar bir konuda sizden bilgi ve yardım almam lazım. Bende polikistik over sendromu var yani ben im adetlerim inanılmaz düzensiz bu hususta bilgisi olan var mı ve bu durumda adeti düzelen varmı tşk ?

2. şimall

şimall Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    263
    Ödül Puanları:
    63
    doğum kontrol haplrı düzenliyo canım bebek düşünüyorsanızda doktoruz size uygun tedavıyı uygulayacaktır

Bende polistik over sendromu var sorum da var ?= konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  2. Aşk varsa acı da vardır

Aşk varsa acı da vardır

Kişi yaşamalıdır aşkını ölesiye. Hele acıysa… Aşk girdi mi araya insan acıya da doymaz olur. Bırakır kendini çırpınmaz bile. Kurtulamayacağını bilir. Kim kurtulmuştur ki bugüne kadar aşk acısından. Kim? Aşk değil mi bu varsın acıtsın deriz. Neler çekeriz uğruna neler feda ederiz. Ama o ne yapar gelişinde nasıl sevindirdiyse sizi ‘sen sevin şimdi. Nasılsa gideceğim. Hem de öyle kaçıracaksın ki...
  3. yurdum polisimiz iyi ki varsınız

yurdum polisimiz iyi ki varsınız

Trafik polisinin müthiş anonsu... Dar ve tenha bir yolda trafikteyim. Arkamdan trafik polisi geliyor. Kırmızı ışıkta durdum. Bir süre sonra trafik polisinin müthiş anonsu geldi: ''Yol boş devam et. Kırmızı, ışığı boşver, devam et.' Acaba ehliyetimi henüz almadığımı bilse; 'Ehliyet ve ruhsat. Ruhsat tamam ehliyeti boş ver.' der miydi? Göstermelik Birkaç gün önce trafiğin çok işlek...
  4. polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

pko olup hamile kalanlar polikistik over olup hamile kalanlar polikistik overli kalabilirmi over hastaları kalabilirmi hastaları nasıl kalır slm anlaşıldığı üzere pko hastasıyım ve bebek istiyorum. reglin 3. günü hormon testleri yaptırdım. değerlerim şu şekilde: estradiol: 16 FSH: 7,11 LH: 18,82 prolaktin: 14,60 bunların ne anlama geldiğini bilmiorum çünkü gittiğim doktorlar bununla ilgili...
  5. sorum var....

sorum var....

merhaba bana yardimci olan birisi varmi?

Sayfayı Paylaş