gebe
  1. miracle3333

miracle3333 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Benden 27 yaş büyük biriyle evlenmek

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında miracle3333 tarafından paylaşıldı.

Yaklaşık 8yıllık bir ilişkim var sevgilimin 2 çocucuğu var ben 30 yaşındayım aramızda 27 yaş farkı mevcut artık evlenmek istiyoruz fakat ailem bu ilişkiden habersiz ve aileme bunu nasıl açıklayacağım bilmiyorum özelliklede babamın tepkisinden çok korkuyorum aynı durumu yaşamış olanlar varsa lütfen bana bir fikir verin benim tek derdim yara almadan mutlu bir yuva kurmak

2. seda.akman

seda.akman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    canım aradaki yaş farkı o kadar fazlaki nasıl gözünü korkutmuyo anlamış değilim .s bence bi daha düşün özellikle bi 5 yada 10 yıl sonrasını kendine yazık ediyosun.. o elden ayaktan düştüğünde ki bi 10 yıla kalmaz sen sürekli arkasını toplayan işe giden ona bakan bakıcı olcaksın.. çok yazık edersin kendine canım .s

Benden 27 yaş büyük biriyle evlenmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüreğime Bir Beden Büyük Gelen Umutlar

Yüreğime Bir Beden Büyük Gelen Umutlar

Yüreğime bir beden büyük gelen umutları üzerimden çıkarıp gidiyorum." Küçük bir çocuğun duası gibi masumluğunu sundum sana aşkın. Ama sen, “İmkansız bir aşk “ deyip sustun.Oysa sana dair ne düşlerim vardı. Dans edecektim yağmurlarda seninle.Yıldızların saçlarına düştüğünde, Bir gökkuşağı çizecektim beyaz tuallere. Asla kırgın değilim sana...Özgürdün, hürdün elbet. Güneşte yaşamak...
  2. Erken yaşta evlenmek ve sakıncaları

Erken yaşta evlenmek ve sakıncaları

erken evliliğin sakıncaları Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı’nda görevli öğretim üyeleri Doç. Dr. Melikşah Ertem, Yrd. Doç. Dr. Günay Saka ve Yrd. Doç. Dr. Ali Ceylan tarafından erken evlilik, evlenme şekilleri, doğurganlık, doğum öncesi ve sonrası bakım ile aile planlaması hakkında erken yaşta evlenen 100 kadın üzerinde araştırma yapıldı. Araştırmada, kadınların...
  3. seninle evlenmek icin bir nedennn

seninle evlenmek icin bir nedennn

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Evlenmek için ideal yaş

Evlenmek için ideal yaş

evlilik Okul, iş, kariyer derken evlilik yaşı git gide yükseliyor...Fakat uzmanlara göre en ideal evlilik yaşı 25 miş kızlar... Medeni Kanun’a göre 18 yaşını doldurmuş herkes evlenebiliyor. Ancak bu yaşlarda, adına evlilik denilen kurumda olması gereken sorumluluk duygusu kolay yakalanamayabiliyor. Şu bir gerçek ki erkeklerin olgunlaşma dönemleri kadınlara göre daha geç oluyor....
  5. Benden 27 yaş büyük biriyle evlennek

Benden 27 yaş büyük biriyle evlennek

Yaklaşık 8yıllık bir ilişkim var sevgilimin 2 çocucuğu var ben 30 yaşındayım aramızda 27 yaş farkı mevcut artık evlenmek istiyoruz fakat ailem bu ilişkiden habersiz ve aileme bunu nasıl açıklayacağım bilmiyorum özelliklede babamın tepkisinden çok korkuyorum aynı durumu yaşamış olanlar varsa lütfen bana bir fikir verin benim tek derdim yara almadan mutlu bir yuva kurmak

Sayfayı Paylaş