gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bendeniz gece uçurum

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

gece uçurum gece esmer koyulaşti hüzünler
    yine sana ihtiyacım var
    bu saatlerde olur ihanetler
    bu saatlerde olur cinayetler
    senin sevgine benim
    ihitiyacım var
    dudaklarımı kanatır dişlerim
    bitmiyor sana aşkım şiddetim
    yaprak gibi titrer bedenim
    gel bir nefesinle öleyim
    cennet koynunda saklı senin
    cennet ellerin gözlerin
    yasak sevgilim cennetim
    beni sevmediğini söyle de öleyim
    ihtiyacım var
    o derin gözlerine
    ihtiyacım var
    o deli sözlerine
    ihtiyacım var
    o vahşi öpüşüne
    ihtiyacım var
    arsız heveslere hadi gel

Bendeniz gece uçurum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geldi geçti ömrüm benim

Geldi geçti ömrüm benim

Geldi geçti ömrüm benim şol yel esip geçmiş gibi Hele bana şöyle geldi bir göz açıp yummuş gibi İşbu söze Hak tanıktır bu can gövdeye konuktur Bir gün ola çıka gide kafesten kuş uçmuş gibi Miskin âdem oğlanını benzetmişler ekinciye Kimi biter kimi yiter yere tohum saçmış gibi Bu dünyada bir nesneye yanar içim göynür özüm Yiğit iken ölenlere gök ekini biçmiş gibi Bir hastaya vardın ise bir...
  2. uçurum

uçurum

Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Sorun, güç iş, felaket, büyük bir beladır.Rüyada bir uçurum kenarinda oldugunu görmek büyük bir tehlike içinde bulunduguna delalet eder. Uçurumdan düstügünü...
  3. Beni Aya Uçur Filmi

Beni Aya Uçur Filmi

funda sularöz Ben oradaydım, çimenlerin arasından geçtim. Yanı başımdan bir roket geçti, başımın üstünden sinekler geçti. Ama o kadar şirindiler ki, bu beni mutlu etti. İşte dünyanın tamamı 3D olarak tasarlanan ve yaratılan ilk bilgisayar animasyon filmi, hem de gerçeklik hissini kat kat arttıran REAL D teknolojisi farkıyla. Yakın zamanda vizyona giren Dünyanın Merkezine Yolculuk filminin...
  4. beni aya uçur (2008)

beni aya uçur (2008)

Beni Aya Uçur (2008) Fly Me to the Moon FragmanYorumlarGaleri Vizyon tarihi: 5 Eylül 2008 Yönetmen: Ben Stassen Müzik: Ramin Djawadi Senaryo : Domonic Paris Tür: Animasyon, Macera, Aile Yapım: Belçika 2008 84 dakika (Renkli) Dil: İngilizce Internet adresi: www.flymetothemoonthemovie.com/ Kahraman olmak isteyen sinek Nat, 2 arkadaşını ikna ederek Apollo 11 ile Ay’a gitmeye...
  5. büyük beden gece kıyafetleri

büyük beden gece kıyafetleri

büyük beden gece kıyafetleri büyük beden gece kıyafeti kiyafetleri elbiseleri elbisesi balık etli diye adlandırdığımız yani o şirinmi şirin tombiş hanımlara özel,dünyaca ünlü bir marka olan Aurora Formals 2009 trendyleri şık gece kıyafetleri huzurlarınızda :):)

Sayfayı Paylaş