Benexol B12 ne kadar kullanmalıyım?

A

Aylininse

Forum Okuru
Benexol B12 ne kadar kullanmalıyım?

Benexol B12 yorum melek kadınlar kulübü benexol b12 nedir forum'da.​

Halsizlik şikayetlerim vardı doktora gittim kansizliktan şüpheleniyordum ki B12 eksik çıktı. Unutkanlık da çoktu. Benim şikayetlerim gibi sorunlar yaşayanlar var mı? Benexol B12 ilacı hakkında bilgi verir misiniz bunun yan etkileri filan var mıdır? Benexol B12 ilacını ne kadar kullanmam gerekir bu sorunun kalkması için acaba?

images (18).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Benexol B12 içeriğinde B1, B6, B12 vitaminleri yer alır. B12 vitamini unutkanlık, halsizlik gibi durumlarda doktor tarafından reçete edilir. Benexol b12 doktorunuzun önerdiği şekilde kullanmalısınız. B12 eksikliği olan insanlarda kansızlık, buna bağlı olarak çarpıntı, çabuk yorulma ve halsizlik, konsantrasyon ve göz kararması oluşabilir. Bu ilaçların kilo aldırıp aldırmadığı konusunda da çok sorular soruluyor. Ama bu ilaç kilo aldırmaz. Benexol B12 uykusuzluğa neden olur mu? B12 ilaçları uyku sorunları oluşturmaz aksine uyku düzensizliği varsa bunu düzene sokar.

Dilerseniz aşağıdaki linkten "B12 yetmezliği nedir" konumuzu inceleyebilirsiniz. B12 eksikliği birçok soruna neden olur ve günlük hayatımızı olumsuz etkiler.

Geri