gebe
  1. benanşamadimki

benanşamadimki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Beni deli ediyosun

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında benanşamadimki tarafından paylaşıldı.

huysuz, çekilmez, hiç bir şeyden mutlu olmayan, kızgın agresif adamın tekisin.. bir gün olsun duymak istediğimi söylemezsin, bir kere teşekkür ederim demezsin, yaptığım ve senin beğendiğin ne var desem ina bilmiyorum.. sürekli gerginsin, sürekli söylenip şikayet diyorsun.. ama beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum.. vazgeçemeyecek kadar çok sevdiğini de.. söylenirken bile..
    hiç söylemesen de benim için yemek yaptığında biliyorum.. ben seviyorum diye brokoli pişirmeye çalıştığında biliyorum.. ben sinirlenince kedi gibi yanıma gelişinde biliyorum.. bir türlü beceremediğim kahveyi söylene söylene içişinden biliyorum.. burnun kanasa ilk aklına gelen ben oluşumdan biliyorum.. seni özledim diyemeyip saçmalamadan biliyorum..

seni çok seviyorum.. gidişlerini gelişlerini.. huysuzluğunu.. inadını.. söylenmeni.. tek bir hücren bile değişmesin.. ben hep böyle severim seni..

TİTAN ve mylife-17 bunu beğendi.
  2. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Ahaa böyle bir şey galiba bilemedim. Topumu ayni bunlarin hahaha

benanşamadimki bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    :clapping: Sevgi budur işte :clapping:

benanşamadimki bunu beğendi.
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu bu taşı kim attı allaşkına kafa göz kalmadı alayı kırıldı, kan revan içinde kaldı. Hı şimdi söyleyin mesele nedir ? Kim ? Ne ? :D:D

5. benanşamadimki

benanşamadimki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    galiba böyle bir şey cidden :) ve evet hemen hepsi aynı bu adamların :)

Beni deli ediyosun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Deli Et Beni

Emel Müftüoğlu - Deli Et Beni

Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle Gel bir dokun bana yeter cehennemden kurtulayım Sana sarılıp seninle yok olup Hadi gir ruhuma sar beni Çal fikrimi deli et beni Fırtınalar kopar içimde Unuttur bana kendimi
  2. Benim Deli Sevdam...

Benim Deli Sevdam...

Nice güzellikler gördüm, hiç biri senin gibi değildi.. Nice a$klar gördüm, hiç biri sana olan sevdam kadar yüce değildi.. Nice dü$lere yolculuk yaptim ama hiç biri seninle olan sevda yolculuğum gibi değildi.. Sen; bakmaya doyamadiğım, içimi titreten sevgilim, Sen; yüreğime nakış nakış işlediğim deli sevdam, Sen; en büyük düşüm, vaz geçilmezim! Nice ateşler gördüm, hiç biri...
  3. deli ediyolar insanı...:@

deli ediyolar insanı...:@

geçenlerde bi yazı okudum forumda dünde aklıma geldi sonrada cinlerim tepeme...yahu şu güney doğudakiler elektiriği ne kadar helal kullanıyor acaba??? biz buralarda hergün artan zamlarla boğuşurken onlar orda soba yakma tenezzülünde bile bulunmuyorlar..peki niye...??? niyesimi var adamların elektirik sayacı bile yok...devlet ordan para kazanmıyor bize sıra geldiğinde 5 gün geciksin faturan...
  4. ya deli olacağız .. yada deli kalacağız :) bi bakın bence

ya deli olacağız .. yada deli kalacağız :) bi bakın bence

1960"lı yıllar, Elazığ Akıl hastanesinden deliler kaçar, Elazığ’ın cadde ve sokaklarına dağılır. 423 deli kaçmıştır. O zamanın ünlü doktoru Mutemet Bey hastanenin başhekimidir. Doktor bey ne yapalım derler. Mutemet Bey bana bir düdük verin ve arkama yapışarak gelin der. Doktor önde birkaç personeli arkasında tren-tren oynayarak Elazığı dolaşır. Bütün deliler bu kuyruğa...
  5. Kocam Beni Çıldırtıyor deli ediyor

Kocam Beni Çıldırtıyor deli ediyor

Yahu ben bu kocamla ne yapacam allaşkına ya, yahu iyi bir adam iyi olmasına evinede bağlı ama beni inanılmaz çıldırdıyor ya, kim bu adamın akıl hocası bu adam böyle değildi neden beni bu kadar eleştiriyor anlamıyorum ya. Sizin kocalarınız nasıl allaşkına benim gibi çıldıran varmı help meeeee

Sayfayı Paylaş