gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beni seviyormu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

beni kendisi ne kadar seviyo

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Kim kimi ne kadar seviyor ? :D:D Şimdi ne desek boş :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Siz sevdiğinden ne kadar eminseniz, o kadar seviyordur :) Ama dilerim ki; siz çok eminsinizdir, çok seviyordur sizi umarım :)

beni seviyormu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seviyormu sevmiyormu..

seviyormu sevmiyormu..

seviyormu sevmiyormu testi seviyormu sevmiyormu testleri seviyomu sevmiyomu testi seviyor mu sevmiyor mu seviyo sevmiyo
  2. kaynananızı seviyormusunuz

kaynananızı seviyormusunuz

şahsen ben sevmiyorum.....
  3. namazı seviyormusunuz???

namazı seviyormusunuz???

NAMAZI SEVİYORMUSUNUZ? Kendi kendimize şöyle bir düşünüp soralım ve samimi olarak cevap verelim; Bir Müslüman olarak namazı sevebiliyor muyuz? Her zaman için namazı seven bir insan mıyız? Namaz vakti gelse, ezan okunsa, namaz kılsam, canım namaz kılmak istiyor diyor muyuz hiç? Midemizin açlık hissettiği ve bir şeyler yemek istediği gibi günün belirli vakitlerinde namazın açlığını hissedip...
  4. Deriyi Seviyormusunuz

Deriyi Seviyormusunuz

Deriyi seviyoruz ama nasıl bakacağımızı ve koruyacağımızı biliyor muyuz... Deri malzemenin kalitesi üzerindeki izlerden anlaşılır. Doğal, yaşayan ve kıymetli bir malzeme olan deri, mobilyada lüksün simgesidir. Bu malzeme tecrübeli bir ustanın deneyimi ve el emeği ile döşendiğinde daha da değerlenir. Deri tipine göre ikiden fazla katmana ayrılarak kullanılan doğal bir malzemedir. En sıkı,...
  5. bilge beni seviyormu

bilge beni seviyormu

bilge beni ne kadar seviyor

Sayfayı Paylaş