gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beni sürekli eşyalara dokunduğumda elektrik çarpıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

iyi günler ismim talha ben özel şirkette ofiste çalışmaktayım devamlı biryerlere dokunduğumda elimi statik elektrik çarpıyor bunu nasıl önleyebilirim bilgi verebilirmisiniz teşekkürler

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    erkeklerin girmesi yasak depğilmi siteye:sinirli:yinede cevap vereyim kimsinin vucudunda fazla elektrik olur. toprakla ilgilenip o elktirği atabilirsiniz

3. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    vücudundaki elektriği atamadığından kaynaklanıyor tatil günlerinde toprağa çıplak ayakla bas elektiriğini toprağa geçir bence.

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Misafirler girebilir canım:D:D

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Bende de sürekli olur.Hiç unutmam bir gün dolmuştan inerken demiri tuttum öyle bir çarptı ki bağırtımdan tüm münübüsün ödü çatladı diyebilirim.Genelde çok gergin insanlarda olan bir durum.Çaresi ıslak toprağa basmak :)

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bir ara bende bu elektriklenme çok fazlaydı birine birşeye dokanmaya korkar olmuştum çok sık oluyordu ama son zamanlarda artık olmuyor tühh elektrikler gitti heral hahaha

beni sürekli eşyalara dokunduğumda elektrik çarpıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elektrik..

Elektrik..

rüyada elektrik çarpması rüyada elektrik çarpması ne demek çarpmak Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhinize olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.Büyük bir güç olarak yorumlanır
  2. Elektrİk

Elektrİk

-senden elektrik alamiyorum -ben pil degilim! -senden elektrik alamiyorum kamil -yok oyle bele$e! -senden elektrik alamıyorum ilhan -başka birsey vereyim? -senden elektrik alamiyorum -kac gundur ugrasiyoruz burda, fisi prize bi taktirmadinki yavrum - senden elektrik alamıyorum... - çok zorlama, carpılacaksın... -senden elektrik alamiyorum -bi saniye izin ver? ben simdi duygularimi...
  3. elektrik insanı nasıl çarpıyor?

elektrik insanı nasıl çarpıyor?

insan vücudu elektriği neden iletir İnsanların elektriğe çarpılmaları onun bir iletkeni haline gelmelerinden oluyor. Sıvılar iyi iletkendirler, yani elektriği iyi iletirler. Vücudumuzu içi sıvı dolu bir kap olarak düşünürsek, bütün koruma görevi derimize kalıyor. O da vücudumuzun her tarafında aynı kalınlıkta değil. Islanınca o da iletkenleşiyor, hele üzerinde bir yara varsa direnci...
  4. sürekli beni takip ediyor

sürekli beni takip ediyor

ya arkadaşlar okulun ilk başladığı zamanın ikinci haftasındaydık ben pazartesi günü geç kaldım törene yetişmiştim bir tane öğretmenin sürekli bana baktığını farkettim.. sonra bu öğretmen bizim derse girdi coğrafya öğretmeniymiş..(erkek) heerneyse bu öğretmen bir süre sonra derste bişeyler yazıyorduk yanıma gelip yazıma baktı ikinci ders tahtaya bişeyler yazıyordu dersin sonuna doğru yazı...
  5. Evimizdeki Eşyalar Ne Kadar Elektrik Tüketiyorlar?

Evimizdeki Eşyalar Ne Kadar Elektrik Tüketiyorlar?

Bu sayfa; Evimizdeki Eşyalar Ne Kadar Elektrik Tüketiyorlar konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilhassa kış ayları yakılan doğalgazın faturası da eklenince bütçeler hayli kabarıklaşır. Durum böyle olunca ev ekonomisi yapmak ve biraz kısıntı yapmak zorunluluğu olur. Bunun için de evde kullanılan hangi eşyanın ne kadar elektrik tüketildiğinin bilinmesi gerekir. Bir...

Sayfayı Paylaş