gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

beni unutmaaa

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG][​IMG]

Bir gun daha yasandi ve bitti
    Kucuk sevincleri ve kucuk kederleriyle
    Her hangi bir gundu cok onemli degildi
    Seni dusundum bir kac andan baska

Bilirim herkes payina duseni yasar
    Ve her yeni gunle degisir hep bir seyler
    Sende kendi payina bir hatira sec
    Ne olur o ben olayim
    Beni unutma...

Beni unutma unutma
    Beni unutma
    Bilirsin unutulmak dokunur ya her insana
    Sende kendi payindan bir hatira sec
    O ben olayim
    Beni unutma...

Bilirmisin seni gercekten sevdim
    Sevdigim daha bir cok seyin arasinda
    Bir tek seni sectim hatiralar arasinda
    Sebep diye bir kucuk mutlulugun

sezen aksu

beni unutmaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bedir

bedir

Şarkışla'da çiftçilik yapan bir ailenin Bedriye isminde çok güzel kızları vardır. Bedir derler kısaca.Birde Ömer vardır yanlarında çalışan. Ömer güçlü kuvvetli yakışıklı bir delikanlıdır. Ömer'le Bedir aynı yaştadırlar. Ömer küçük yaşta başlamıştır bu ailenin yanında çalışmaya. Çocuklukları beraber geçer. Ömer'le Bedir büyüdükçe o çocuksu sevgileri aşka dönüşür. İçten içe gizli duygularla...
  2. Benin

Benin

Benin Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Kuzey Atlas Okyanusunun kıyısında, batıdan Togo, kuzeybatıdan Burkina Faso, kuzeydoğudan Nijer, doğudan da Nijerya ile çevrilidir. Coğrafi konumu: 9 30 Kuzey enlemi, 2 15 Doğu boylamı Harita konumu: Afrika Yüzölçümü: toplam: 112,620 km² kara: 110,620 km² su: 2,000 km² Sınırları: toplam: 1,989 km Sınır komşuları: Burkina Faso 306 km, Nijer 266...
  3. Bendir

Bendir

bendir çeşitleri bendirin özellikleri bendirin tarihçesi tarihçesi fiyatları Bendir Bendir, Klasik Türk Müziğinde kullanılan başlıca vurmalı ritim çalgılarından biridir. Zilsiz büyük tef, nakkare ve kudümle birlikte kullanılır. Derisinin iç yüzüne boydan boya gerilen kiriş sayesinde aynı anda iki değişik tını çıkarabilir. Bendir, Klasik Türk müziğinde ve özellikle Mevlevi zikr musikisinde...
  4. Bendensin....

Bendensin....

30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim artık ışıkta bile seçemiyor; diyorsa bir insan korkarım artık yaşamaktan.... Okuduğumda çok etkilendim meleklerim inşallah sizlerinde hoşuna gider... BENDENSİN 30 derece sıcaklıkta üşüyen bir insanım artık yazı yazamıyorum, elim kalem tutmuyor karanlıkta bile gören gözlerim...
  5. Bende yeniyim bende bende!!!!!!!

Bende yeniyim bende bende!!!!!!!

Selam kızlar; Bende aranıza yeni katılanlardanım. Uzun zamandır yazılanları takip ediyorum. Veee sonunda bende sizlerleyimmm

Sayfayı Paylaş