gebe
  1. Saucy

Saucy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Beni Utandırmayın OLmaz mı:)

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Saucy tarafından paylaşıldı.

:dp47::dp47::hhh::hhh::hhh:

Son düzenleme: 3 Mayıs 2008
  2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Beni Utandırmayın OLmaz mı:)
    vıııy canım bnm canı balık isteyen soğuk suya girermiş derler ya ee sende çocuğu beyendin madem biraz onun tarzında takılsaydın yafff yada nie gidip kendi trzına takılmıyonda maço kirli sakallısından hoşlanıon dimii:hhh::topıllegal:

3. Saucy

Saucy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:D:Dbbbbbbbbbbbb

Son düzenleme: 3 Mayıs 2008
  4. Monera

Monera Forum Okuru

Kıss saucy sen bizle dalgamı geçiyon:D
    :dp47::dp47::hhh::hhh::hhh:bu ne yaws:)

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    :D:D:D:D:D:Dkomikkkkk

Beni Utandırmayın OLmaz mı:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadından evliya olmaz mı?

Kadından evliya olmaz mı?

evliyalık belirtileri Evliyalık tartışan eşlerden olmaz; bilakis anlaşan eşlerden olur. Eşlerin birisini evliyalık seviyesine çıkmaya yardım edecek olan da eşidir. Eşler arasında sevgi arttıkça anlayışta artacaktır... Telefonun öbür ucundan gelen seste bir heyecan vardı. Sebebini sormaya gerek kalmadan hanımefendi anlattı: ‘Beyimle tartışmamızda bana, Kadından evliya olmaz, sizde bir...
  2. Emre Akım Benden Adam olmaz

Emre Akım Benden Adam olmaz

emre akim emre akım benden adam olmaz akım benden adam olmaz şarkısı Emre Akım Benden Adam olmaz 2007 SANATÇI ADI : Emre Akım ALBÜM ADI : Benden Adam olmaz YIL : 2007 COVER:
  3. EMO: Ergeni Mıncırsak Olmaz mı?!

EMO: Ergeni Mıncırsak Olmaz mı?!

Gülse Birsel (Sabah) EMO: Ergeni Mıncırsak Olmaz mı?! Hep söylüyorum, biz çocukken midemiz bulanınca ekmek yedirirlerdi, grip "Yatınca geçer,"di, başın ağrıyorsa "Çocukların başı ağrımaz," denirdi, uykun kaçıyorsa "Oyuncaklarını düşün, güzel rüyalar görürsün," şeklinde konu halledilirdi! Okuma yazmayı öğrenemiyorsan ya "Tembel,"din ya "Yavaştan,...
  4. herkezin olur da benim olmaz mı benim köşeem cadıııııııııııııım

herkezin olur da benim olmaz mı benim köşeem cadıııııııııııııım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Benim köşemde de tanışalım bakalım olmaz mı??melek ayrımı yoktur heralde..

Benim köşemde de tanışalım bakalım olmaz mı??melek ayrımı yoktur heralde..

ÖğrEnDiM işTe..... Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün,Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret...

Sayfayı Paylaş