gebe
  1. asli_99

asli_99 Forum Okuru

Benim gibi origami merakı olan var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında asli_99 tarafından paylaşıldı.

origami merakı bir akşam canım sıkılmıştı ilk önce bir uçak yaptım ve katlamaya devam ettim kup yaptım sonra kendimi geliştirmeye karar verdim

Benim gibi origami merakı olan var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan var mı?

bilgisi olan var mı?

4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
  2. Benim Gibi hamilelikte baş ağrısı çekenler var mı ?

Benim Gibi hamilelikte baş ağrısı çekenler var mı ?

Kızlar hamileyim ve bu hamilelik süresince inanılmaz baş ağrısı çekiyorum. Benim gibi olan varmı? Bunun nedenleri nelerdir nasıl tedavi olucam ben şimdi. İlçta kullanmıyorum kzlar :S bu arada 22 günlük hamişim ben lütfen yardımcı olur musunuz. Bu baş ağrısı beni öldürecek yaaaaaa
  3. Benim gibi gebelikte ishal yaşayanlar var mı kızlar

Benim gibi gebelikte ishal yaşayanlar var mı kızlar

Gebelik dönemimin 2. ayındayım ve ishal durumum var acaba benim gibi hamilelik döneminde ishal yaşayanlar ne yaptıklarını anlatabilir mi ?
  4. sivilcelerle benim gibi başı belada olan var mı ? :(

sivilcelerle benim gibi başı belada olan var mı ? :(

merhaba kızlar, sivilcelerle başım dertte Vücudumun heryerinde sivilceler var ama küçük küçük dokuntuğum zaman pütür pütür çok doktorlara gittim hep karışım verdiler hiç birşeye yaramadı..ve buluğ çağında geçiceğini söylediler 3 yıl oldu buluğ çağına gireli ve 9 aylık bebekken çıkan sivilcelerim 16 yaşındayım hala devam etmekte benim gibi sorunu olupta çözülen var mı kızlar ? :(
  5. FİKRİ OLAN VAR MI

FİKRİ OLAN VAR MI

ya ben uyuken ingilizce öğrenme seti aldım 79 tl ye daha dün aldım çoğu sitede böyle 79 tl lik olanların korsan olduğu ve işe yaramadığı yazıyor ama çoğu yerdede işe yaradığı ve iyi olduğu söyleniyor deneyen veya işe yarayıp yaramadığını bilen varmı lütfen yardım edin annem de bilmiyor. of ne yapıcam ya işe yaramazsa gitti 80 lira.

Sayfayı Paylaş