gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benjamin franklin sözleri lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba bana İngilizca yazılmış Benjamin Franklin sözleri lazım, bulabilir misiniz ? :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

benjamin franklin sözleri lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benjamin Franklin kimdir?

Benjamin Franklin kimdir?

benjamin franklin neyi icat etti benjamin franklin kimdir hayatı Benjamin Franklin kimdir?Benjamin Franklin'in hayatı ve buluşları nelerdir sorusuna yanıt olarak merak ettiğiniz bilgileri sizler için sunuyorum. Benjamin Franklin, 1706 Boston doğumlu, çok yönlü bir kişilik oldu. 10 yaşından sonra resmi bir eğitim olmadan, o kendi kendine yazar kendi satirik makaleler, bilim adamı, mucit,...
  2. Benjamin Franklin biyografisi

Benjamin Franklin biyografisi

Benjamin Franklin hayatı Benjamin Franklin kimdir Benjamin Franklin kimimiz onu mucit biliriz, kimimiz Amerikalı bir yazar, siyasetçi ya da felsefeci... Aslında o hepsi, bu yazımızda ünlü Benjamin Franklin'in biyografisi hakkında bilgiler paylaşıyoruz sizinle Melek'ler.Benjamin Franklin ABD'li yayımcı, yazar, mucit, felsefeci, bilim adamı, siyasetçi ve diplomat. Thomas Jefferson ve John...
  3. Benjamin Franklin Sözleri

Benjamin Franklin Sözleri

Benjamin Franklin Sözleri Selam millet sizden Benjamin Franklin Sözlerini rica ediyorum.
  4. Özlü Benjamin Franklin Sözleri

Özlü Benjamin Franklin Sözleri

Benjamin Franklin Sözleri facebook Benjamin Franklin özlü Sözleri İster Facebook sayfanızda kullanın, ister msn iletinizde ya da telefonda sms olarak keyfi size kalmış diyor ve Benjamin Franklin özlü sözlerini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler:) Bilgiye yapılan yatırım en yüksek kârı getirir. Tecrübe, okulların en gelişmişidir. O okulda aptallar bile bir şeyler öğrenirler. Delilik aynı...
  5. Arkadaşlar Benjamin Franklin İngilizce Sözleri Burada

Arkadaşlar Benjamin Franklin İngilizce Sözleri Burada

Benjamin Franklin ingilizce Sözleri Benjamin Franklin özlü sözleri (ingilizce) Sevgili melekler, bu yazımızda siyasetçi, ünlü Amerikalı siyasetçi, diplomat ve yazar Benjamin Franklin 'den seçme sözler paylaşacağız sizlerle. Benjamin Franklin neyi keşfetti konusundan sonra şimdi de Benjamin Franklin İngilizce sözleri ile karşınızdayız .. Tell me my faults and mend your own. Saying and...

Sayfayı Paylaş