gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Berdan Mardini Evlendi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

berdan mardini düğün fotoğrafları berdan mardinin düğün fotoğrafları mardini evlendi eşi ve esi Allah mesut etsin darısı bekarların başına :D:D

Berdan Mardini, Fransa’daki bir düğünde tanıştığı Fatoş Yelliler ile önceki gün Polat Otel’de düzenlenen bir törenle evlendi.

Cömert davetlilerin taktığı altınlar, gecenin sonunda geline zor anlar yaşattı.
    İbrahim Tatlıses, Alişan, Ceylan, Talip Öztürk ve Hakan şükür gibi birçok ünlü simanın katıldığı düğünde, takıların ağırlığı yüzünden ayakta durmakta güçlük çeken Yelliler’e iki kişi eşlik etti.
    En az 3 en fazla 5
    Eşi Fatoş Hanım'la Paris'te sahne aldığı bir düğünde tanıştığını anlatan Berdan Mardini, "Onu orada gördüm ve hemen anneme babama 'İsteyin' dedim. Flört etmedik, ben evliliği çok ciddiye alan bir insanım. O yüzden hemen çocuk sahibi olmak için evlendim. Nikahı ise Paris'te kıyacağız. En az 3 en fazla 5 çocuk istiyoruz" diye konuştu.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Allah bir yastıkta kocatsın

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    mutluluklar:D

4. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    allah mutlu etsin inşallah

Berdan Mardini Evlendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mardin

Mardin

Mardin Atatürk, Mardin için Paşa olduğum diyar sözünü sürekli kullanmıştır. Atatürkün hayatında önemli bir dönüm noktası vardır. General olduğunun müjdesini Mardinde alan büyük komutan bu olayı bir çok yerde ve zamanda dile getirmiştir. Mardinliler bir gece önce aralarında Albay olarak gördükleri Mustafa Kemal 'ni ertesi gün pırıl pırıl General apoletleriyle Mustafa Kemal Paşa olarak...
  2. Berdan Mardini - Hazır Mısın (2008)

Berdan Mardini - Hazır Mısın (2008)

01. Hazır Mısın 02. Bilemedim 03. Sessiz Sessiz 04. Desinler 05. Sen Olsaydın 06. Sana Kalmaz 07. Le Le (Güneşim Ol) 08. Sevmek 09. Parsel Parsel 10. Burası Adıyaman
  3. Mardin

Mardin

Mardin'de Ne yenir Ne alınır NE YENİR? Mardin’in çok özel yöresel yemekleri mevcuttur. Özellikle kıbbe, çiğ köfte, keşkek, zerde, cevizli sucuk, helva çeşitleri, cevizli tatlılar yenebilir NE ALINIR? Mardin’in meşhur telkari gümüş işlemesi alınabilir. YAPMADAN DÖNME Mardin Müzesi, Deyrulzaferan Manastırı ile Kasımpaşa Medresesi görmeden, Badem şekeri, leblebi, ceviz sucuğu tatmadan,...
  4. Berdan Mardini - Hazır Mısın (2008) Album Tanıtımı

Berdan Mardini - Hazır Mısın (2008) Album Tanıtımı

01. Hazır Mısın 02. Bilemedim 03. Sessiz Sessiz 04. Desinler 05. Sen Olsaydın 06. Sana Kalmaz 07. Le Le (Güneşim Ol) 08. Sevmek 09. Parsel Parsel 10. Burası Adıyaman
  5. Berdan Mardini Evleniyor

Berdan Mardini Evleniyor

berdan mardini dügünü berdan mardininin düğünü mardinin düğünü mardini düğün fotoğrafları dugunu Hayırlısı olsun ne diyelim darısı bekarların başına :D:D Ünlü şarkıcı Berdan Mardini Paris'te yaşayan sevgilisiyle evlenmeye karar verdi. Ayakligazete.com'un haberine göre, sevgilisinin Paris'te yaşaması sebebiyle iki düğün yapacaklarını söyleyen Mardini, 'Valla işimiz zor, 2 düğün yapacağız....

Sayfayı Paylaş