gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

beşiktaş galatasaray derbisi ne zaman oynanacak?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar cimbom kartal derbisi ne zaman? Koyu cimbomluyum ama maç tarihlerini bilemiyorum pek :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sabırsızlıkla beklenen maça günler kaldı. Ligin ikinci yarısının ilk derbisi olan Galatasaray Beşiktaş Derbisi 27 Ocak Pazar günü TT Arenada gerçekleşecek. Saat 19.00'da başlayacak maç Lig Tv'den canlı olarak yayınlanacak. Maçı canlı dinlemek isteyenler ise Beşiktaş ve GS tv'yi tercih edebilirler...
    İstatistiklere bakıldığında bugüne kadar İki takımın yaptığı 331 maçta en çok kazanan takım, 115 maçla Galatasaray olmuş. Bu maçta ne olur bilinmez ama GS'ın yeni transferi Sneijder de maçta olursa çok keyifli bir karşılaşma izleyeceğimiz kesin...

beşiktaş galatasaray derbisi ne zaman oynanacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihi ne zaman acaba

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihi ne zaman acaba

Merhaba arkadaşlar aranızda Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihini bilen var mı varsa bana acele olarak Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa ne zaman yazsın lütfen.
  2. Galatasaray Fiorentina Dostluk Maçı Ne Zaman biliyor musunuz

Galatasaray Fiorentina Dostluk Maçı Ne Zaman biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Galatasaray Fiorentina Dostluk Maçı Ne Zaman bilen var mı ? lütfen Galatasaray Fiorentina Dostluk Maçı Ne Zaman bilen varsa yazsın bana
  3. Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı

Selam millet acaba aranızda Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı varsa bana acil olarak yazsın maç tarihini merak ediyorum.
  4. Türkiye Danimarka maçı ne zaman oynanacak ?

Türkiye Danimarka maçı ne zaman oynanacak ?

Bir bayanım ama milli maçlara bayılıyorum. Türkiye şimdi Danimarka ile özel bir maç oynayacak sanırım peki maç ne zaman ?
  5. fenerbahçe galatasaray derbisi ne gün oynanacak ?

fenerbahçe galatasaray derbisi ne gün oynanacak ?

Hasta fenerliyim eşim galatasaraylı, ona sormak istemedim fener cimbom derbisi ne zaman :D:D

Sayfayı Paylaş