gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Galatasaray Fiorentina Dostluk Maçı Ne Zaman biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Galatasaray Fiorentina Dostluk Maçı Ne Zaman bilen var mı ? lütfen Galatasaray Fiorentina Dostluk Maçı Ne Zaman bilen varsa yazsın bana

2. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    8 Ağustosta oynanacak,Galatasaray'ın stadında :)

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Galatasaray Fiorentina Dostluk Maçı 8 Ağustos

Galatasaray Fiorentina Dostluk Maçı Tarihi

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, İtalya'nın Fiorentina takımı ile 8 Ağustos Çarşamba günü İstanbul'da dostluk maçı yapacak.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, Türk Telekom Arena'da yapılacak karşılaşmanın saat 22.00'de başlayacağı bildirildi.

Açıklamada Fiorentina'nın 2 lig, 6 İtalya Kupası ve 1 de İtalya Süper Kupa şampiyonluğu bulunduğu, sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Fatih Terim'in de 2000-2001 sezonunda İtalyan ekibinde teknik direktör olarak görev yaptığı belirtilerek, ''Fiorentina o sezon Terim ile İtalya Kupası'nda finale kadar yükselmişti. Sezonu İtalya Kupası şampiyonu olarak tamamlayan Fiorentina'ya oynattığı futbolla taraftarların sevgisini edinen ve onlarla özel bir bağ kuran Fatih Terim, Floransa halkının saygısını kazanmıştı. Oyuncularımızdan Tomas Ujfalusi de 2004 ile 2008 yılları arasında Fiorentina forması giymişti. Bu vesileyle Fiorentina kulübünü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da ağırlayacak olmaktan ötürü büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz'' denildi.

Galatasaray Fiorentina Dostluk Maçı Ne Zaman biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda dini bilgilere sahip olan arkadaşlarım var ise bana Sahur Vakti Ne Zaman Biter bilgi verebilir mi? Şimdiden cevap bilgileri için çok tşk ediyorum.
  2. Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz

Platon Ne Zaman Yaşadı biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba aranızda Platon Ne Zaman Yaşadı buy konuda bilgisi olan var mı? Platon Ne Zaman Yaşadı bilen var ise lütfen bana bilgi versin.
  3. Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı

Selam millet acaba aranızda Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı varsa bana acil olarak yazsın maç tarihini merak ediyorum.
  4. Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz

merhaba arkadaşlar bunu dini sosyal paylaşım sitesi olan Salamworld Ne Zaman Açılacak biliyor musunuz bilen varsa bana Salamworld Ne Zaman Açılacak yazsın.
  5. Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Atatürk'ün Babası Ne Zaman Öldü bilen var mı ? Atatürk'ün Babası Ali Rıza Bey Ne Zaman Öldü biliyorsanız bana ölüm tarihi ile ilgili kısa bilgi verin lütfen!

Sayfayı Paylaş