gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı bilen var mı? Evet arkadaşlar cevabı bekliyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Kaç Yılında Oynandı;
    1924 de Çekoslovakya ile yapılmıştır..

Türkiye'nin İlk Milli Maçı Ne Zaman Oynandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Ne Zaman Yaşadınız ???

İlk Ne Zaman Yaşadınız ???

İlk Ne Zaman Yaşadınız ??? Hatırlayın bakalım: İlk ne zaman ağladınız?.. İlk ne vakit merhaba dediniz komşunuza?.. İlk orucu kaç yaşında tuttunuz? Sahur davulunu ilk ne vakit duydunuz? İlk kelimeyi kaç yaşında okuyup yazdınız, neydi o? ••• İlk duanız hangisi? İlk secdeniz, ilk selâmınız, ilk şükrünüz hatırınızda mı? İlk iftarınız kimlerle idi? Onlardan kimler kaldı şimdi dünyada?...
  2. Türkiye'nin İlk Uçağının Adı Nedir

Türkiye'nin İlk Uçağının Adı Nedir

Türkiye'nin İlk Uçağının Adı Nedir ? Selam arkadaşlar Türkiye'nin İlk Uçağının Adı Nedir bilen varsa yazsın lütfen!
  3. Yunanistan'ın Milli Bayramları ne zaman

Yunanistan'ın Milli Bayramları ne zaman

Merhaba arkadaşlar ben bişeyi merak ettim acaba komşu ülke olan Yunanistan'ın Milli Bayramları nelerdir ve hangi günlerdir?
  4. Türklerin İlk Milli Alfabesi Nedir biliyor musunuz

Türklerin İlk Milli Alfabesi Nedir biliyor musunuz

Selam millet size bir sorum olacak acaba Türklerin İlk Milli Alfabesi Nedir bu konuda bilginiz var mı varsa lütfen benimle de paylaşın bildiklerinizi
  5. Türkiye'nin ilk baş ombudsmaninin adı ne ?

Türkiye'nin ilk baş ombudsmaninin adı ne ?

Arkadaşlar biliyorsunuz artık bir ombudsmanimiz var :) Kamu denetçisi olarak çevirebileceğimiz ombudsmanlik için kim seçildi, ben ismi kaçırdım da..

Sayfayı Paylaş