gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

beşinci mevsim sin sen ......

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

"Beşinci Mevsim!... "Hani gidiyorsun ya,
    her şey donuyor aniden
    üşüyor yüreğim
    ellerim buz
    ama,
    ______sana KIŞ sın diyemem

Hani,
    bir ses,bir nefes bekliyorum
    ne ses,ne nefes gelmiyor ya senden
    dökülüyor yüreğimin yaprakları
    ama,
    ______sana SONBAHAR sın da diyemem

Hani,
    geliyorsun ya habersiz,aniden
    açıyor ruhumun çiçekl.........eri
    gökkuşağı geçiyor üzerimden
    ama,
    ______sana İLKBAHAR sın da diyemem

Hani,
    aşkın alevi sarıyor ya
    yanıyor yüreğim
    titriyor bedenim,nöbetlerdeyken
    ama,
    _____sana YAZ sın da diyemem

sen benim
    bilmediğim
    görmediğim
    tatmadığım
    hiç yaşamadığım
    _____beşinci MEVSİM sin
    Ve...
    Çaren yok..
    Bir gün mutlaka geleceksin

beşinci mevsim sin sen ...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vazgeçemediğim"sin

vazgeçemediğim"sin

vAzGeÇeMeDiĞiM mAsUm yAnImSıN!! İçimde garip bir telaş, yüreğimde tuhaf bir hüzün var bugün ... Ellerimi buldum diyeyim, gözlerim kayboluyor; gözlerimi anladım diyeyim sözlerim karışıyor ... Kime kızıyorum, kime kırılıyorum, bilmiyorum!!! Düşünüyorum niye yanımda değil, niye, niye, niye... Bazen de düşünüyorum herşeyi, bir kişiye bağlayıp sevdadan deli divane olmak değil ki benimkisi,...
  2. Murat Kekilli - Beşinci Mevsim

Murat Kekilli - Beşinci Mevsim

Önce gözlerin vurdu beni İçmeden sarhoş oldum Ne güzellere gönül verdim Son durağım sen oldun Gül şarap dudaklarınla gül Gül içim filizlensin Yak beni kahve gözlerinle Yak içim serinlesin Gül benim bebegim Gülüm benim filizim Gel benim beşinci mevsimim __________________
  3. sen hangi mevsimin yağmurusun...???

sen hangi mevsimin yağmurusun...???

Sen hangi mevsimin yağmurusun.. ağlıyorsun.. Seni yağmalamışlar kuytularda Korkuların nefes nefese Yüreğinden bıçaklanan sevdalarda Pişman mısın kendine düşman mısın? Hep yanlış sevdalara Çiçeklenmiş kuruyup savrulmuşsun Hasretin çıldırıyor Anılara gecelere sığmıyorsun Şu soğuk duvarların dili olsa anlatsa Keşke neler çektiğini Buz gibi yastıklara sarılıp Da sabahı nasılda zor...
  4. Sen Tek Bir Sin İlahisi

Sen Tek Bir Sin İlahisi

tekbir ilahisi seni seviyorum yüce yaradan seni seviyorum yüce yaradan ilahisi seni çok seviyorum allahım teşekkür ederim allahım seni çok seviyorum allahıom sen rahimsin sen nebisin allahım sen seversin sevilirsin sen tekbirsin ALLAHIM...
  5. Sen hangi mevsimsin kadınısın?

Sen hangi mevsimsin kadınısın?

Sen hangi mevsimsin kadınısın? Dört mevsim var. Ama kendinizi sadece bir mevsimde daha mutlu, huzurlu ve canlı hissediyorsunuz. Çünkü siz, o mevsimin kadınısınız. Kimimiz güneş gökyüzünde yerini aldığında kabımıza sığamayız. Kimimiz ise hüznüyle sonbahara aşığız. İlkbaharda Nisan yağmurları altında ıslanmaktan zevk alırız. Ya da yeryüzünü beyazlarla örten kışı severiz. Siz de ait olduğunuz...

Sayfayı Paylaş