gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beste Bereket kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

beste bereket kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler burada arkadaşlarım.

"Sessiz Fırtına" adlı diziden aşina olduğumuz başarılı oyuncu beste Bereket hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda.

Beste Bereket (d.2 Temmuz1982) Türk sinema ve dizi oyuncusu. Teoman Kumbaracıbaşı ile ortak KRAFT isimli bir stüdyo kurmuştur.

Ödüller

42. Antalya Altın Portakal film festivali en iyi kadın oyuncu
    11. Sadri Alışık sinema ödülleri en iyi kadın oyuncu

Film ve Dizileri

Sessiz Fırtına(2007)TV dizisi, Rengin
    Kayıp (2007) TV filmi, Nazlı
    Anadolu Kaplanı (2006) Dizi, Esra
    Akümülatörlü Radyo (2006) Şükriye
    TÜREV (2005) Film,Burcu
    Aşka Sürgün (2005) Dizi, Bennu
    İki Süper Film Birden (2006) Film, Arzu

Beste Bereket kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beste

Beste

Rüyasında bir beste yaptığını gören kimse, yeteneklerini ortaya koymasını sağlayacak bir fırsat bulur.
  2. Bereket

Bereket

Rüyada bereket kısmet ve maddi sıkıntıların geçeceğine ilişkin fevkalade iyidir.Rüyanizda tarlanizdan veya bahçeniz ürünlerinden bol bir miktarda ürün aldiginizi görmek, hayirli bir ise gireceginize ve sonunda o isten çok miktarda hayir görüp para kazanacaginiza delalet eder
  3. Sahurun Bereketi

Sahurun Bereketi

'Sahura kalkamıyorum, sahursuz oruç tutuyorum' diyenler bu yazıyı daha dikkatli okursa 14 asır önceki Ramazan ruhunun ışıltısını yakalayabilir. Ramazan denince ilk akla gelenlerden birisi de sahur yemeğidir. Öyle ki Ramazan ayının başlangıcı “bu gece sahura kalkılacak” cümlesiyle müjdelenir. Ancak geçmiş ramazanlarda olduğu gibi bu ramazanda da etrafımızdan sıklıkla “Sahura kalkamıyorum,...
  4. Beste Bereket

Beste Bereket

beste bereket kimdir Son zamanların genç, güzel ve yetenekli bir oyuncusu olan Beste Bereket hakkında sizlerle biyografi ve resimlerini paylaşmak istiyorum Beste BereketBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? 1982 İstanbul doğumlu. Sıradan sayılabilecek bir ailenin yetenekli kızı. Babası amatör olarak müzikle ilgileniyormuşBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? hatta...
  5. Beste Kökdemir Kimdir biyografisini paylaşın

Beste Kökdemir Kimdir biyografisini paylaşın

Selam arkadaşlar acaba aranızda Beste Kökdemir Kimdir bilen var mı? Beste Kökdemir Kimdir bilen varsa bana biyografi bilgilerini yazarsa çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş