gebe
  1. Beta hcg degeri

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında İsmail Mihriban Ökdem tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar benim beta hcg degerim 10.2 kan degerim 32 cikti lutfen acil cewap werin hamilemiyimmmm cok istiyorum

isimbulamiyorum bunu beğendi.
  2. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

DEĞERLER BURADA KESİN HAMİLESİN :cheer2:
    3 hafta 10 - 50
    4 hafta 5 - 425
    5 hafta 20 - 7300
    6 hafta 1,080 - 56,000
    7 -12 hafta 7,650 - 290,000
    13-16 hf 13,300 - 250,000
    17-24 hf 4,000 - 165,000

3. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

DARISI BİZEEEEE İNŞALLAHHHHHHHH :p;):):clapping::26:

4. Ebr89

Ebr89 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Değerin gebelik lehine :) 2 günde bir betahcg değeri 2 kat artış göstermeli deniyor bi test daha yaptırıp sonrasında bi doktora git derim ben çünkü bende aynı durumdayım ama bekliyorum :D

5. Ebr89

Ebr89 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aminnnn insallaahh Allah isteyen herkese nasip etsin

Beta hcg degeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Beta hcg değerlerine göre hamileliğinizin kaçıncı haftasında sınız acaba kaç haftalık hamilesiniz gibi bütün sorularınızın cevaplarını aşağıda sizler için oluşturduğumuz bhcg tablları ve karşılarında yazılan değerler ile anlayabilirsiniz. Bunun için bhcg testi yaptırdığınızdaki sonucu buradaki rakamlar ile karşılaştırmanız yeterlidir. Çok net olarak tam tamına şu kadarlık olmuş bebeğim şu...
  2. beta hcg 87.02

beta hcg 87.02

ya ben 14 gun once catlatma ignesi wuruldum. bugun kan testi yaptirdim 87.02 sonuc. ne dmek bilen varmi
  3. hcg degeri

hcg degeri

Adettetden 1 gün sonra kan testi yaptrdim 54.91 cikti nasıl sizce sizin degernz nasildi yardim edermsinz
  4. beta hcg acil yardım !!!

beta hcg acil yardım !!!

Merhaba melekler :)) 3 gün önce kasigimda batma var diye doktora gittim yumurtaligimin catladigini ve rahim duvari min kalın olduğunu söyledi ve beta hcg istedi sonuç 0.100 çıktı kist var dedi ve ilaç verdi bende tedirgin olup ilaçları kullanmadim bugün tekrar beta hcg yaptırdım 2.00 a yükselmiş adetime 9 gün var kist beta yi yukseltirmi?
  5. Beta HCG Oranı..

Beta HCG Oranı..

Merhaba Melekler, benim birkaç konuda kuşkularım var. Son adetimin ilk günü 19 ekimdi, 17 kasımda adet olmalıydım. Normalde gecikme olmazı, gecikince iki kez idrar testi yaptım negatif çıktı, dün özelde kan testi yaptırdım HCG değeri 57.62 çıktı. İnternette gezinirken düşük olayını da çok okudum tedirgin oldum. dün kan verdim bugünde verilir mi yoksa 2-3 gün beklesem mi? Adet öncesi ağrıları...

Sayfayı Paylaş