gebe
  1. Canan ozturk

Canan ozturk Forum Okuru

betahcg değerim 7,85 çıktı kızlar bu hamilelik midir ?

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Canan ozturk tarafından paylaşıldı.

Merhaba Adetin 5 gün gecikti .bulantı kusma şikayetiyle doktora gittim kan testi sonucu de beta hcg 7.85 çıktı .hamilemiyimdir? Tesekkurler

betahcg çıktı.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Aralık 2016 13:47
betahcg değerim 7,85 çıktı kızlar bu hamilelik midir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi örneği

Beta hcg testi örneği BETAHCG testleri örnekleri Kaç haftalık hamileyim 1 2 3 4 5 6 haftalık gebelikte beta hcg testi değerleri konumuz Beta hcg testi yaptırıp ta değerlerden anlamayan arkadaşlarımızın olayı ve test sonucunu daha iyi anlamaları bakımından bir tane resim ekleyeceğim kızlar. Şimdi sizler için eklediğim resim üzerinden yürüyelim. Hangi değerlere bakacağız ? En yukarıda...
  2. Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler

Kan testinden beta hcg değerleri hakkında bilmeniz gerekenler

Beta hcg değerleri değerleri artışı ne zaman ortaya çıkıyor ? Bu değerler ne olmalı ? Kandan yapılan beta hcg testi aslında gebeliğinizin olup olmadığını oluşup oluşmadığını gösteren bir testtir arkadaşlarım. Bu testle sizlerde net olarak hamile kalıp kalınmadığı hususunda bilgiler edinebilirsiniz. Eğer sizler kandan yaptırdığınız test için aceleci davrandı iseniz ve kandan gebelik...
  3. Betahcg 42 çıktı hamilemiyim???????

Betahcg 42 çıktı hamilemiyim???????

merhaba ben asilama yaptirdim bugun 13. gunum dun test yaptirdim ve 42 24 cikti ve asilamanin 7. gunu catlatma ignesi oldum sizce bu sonuc hamilelikmi
  4. Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

BETA HCG 0.5 ÇIKTI KESİN NEGATİF Mİ ? Cevap: Evet BETA HCG 3,23 YÜKSELİRMİ ? Cevap: Kesin gebelik varsa yükseliş olur. Beta Hcg: Gebe olmayan bir kadında normal B Hcg değeri 0-10 mlU/ml dir. Gebelik döneminde ise sperm yumurtayı dölledikten ilk 7 ile 12 gün sonra B Hcg değeri yükselmeye başlar ve bu durum bize gebelik olduğunu gösterir. Bu tespit kan ya da gebeliğin ilerleyen dönemlerinde...
  5. Hamilelik olabilir mi bhcg 2.94 çıktı

Hamilelik olabilir mi bhcg 2.94 çıktı

Doktora gittim belirtilerimi anlattım hamile belirtileri dedi ve ultastonla baktı birşey çıkmadı dün gitmiştim doktorada lekelenmem var dedm oda tamam dedi kan testi verdm bugn sonuçta 2.94 çıktı bana yardımcı olur musunuz

Sayfayı Paylaş