gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz Sevenler İçin..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Melekler hepimiz bir rengi kendimiz için favori ilan ederiz.Genellikle o renk kıyafetler almayı,giymeyi çok severiz. Tabi renklerden bahsedince beyaz seven melekleri unutmadık.. Beyaz seven meleklere beyazın en güzel modelleri.

2. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeller canım beyaz rengi çok severim :)

paylaşım için teşekkürler

Beyaz Sevenler İçin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevenleri için heykel avatarları

sevenleri için heykel avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. taşlı kolye sevenler için...

taşlı kolye sevenler için...

Her kadın güzel olmak ister. Güzellik de farklı olmayı gerektirir. Biz kadınlar güzelliği önceleri temizlik ve bakımla, daha sonra da işte bu doğal süs taşları ile keşfetti. işte meleklerim güzelliğinize güzellik çekiciliğinize çekicilik katacalk olan birbirinden güzel kolyeler....
  3. Beyaz sevenler

Beyaz sevenler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Beyaz Show >>>>Beyazı sevenler buraya.....

Beyaz Show >>>>Beyazı sevenler buraya.....

Beyaz Beyaz Beyaz üstüne söyleyecek kelime yok bu adamın yaaa kırıyor geçiriyor valla ama tek sorun var geç saatte yayınlandığı için bazen uyuyup kalıyorum çok üzülüyorum izleyemediğim zaman... Beyazıt ÖZTÜRK kimdir: 1969 Bolu doğumlu olan Beyazıt Öztürk, Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü mezunu. Okurken radyoculuğa heves etti ama, ona "sen 'r'leri...

Sayfayı Paylaş