beyaz ten siyah saç uyumu

pink41

Yeni Üye
Üye
beyaz ten siyah saç uyumu
siyah saç resimleri siyah saçlı beyaz tenli ünlüler beyaz ten saç ten
slm melekler
size bişey sorucam , internette dolaşırken beyaz tene siyah saç kullanan ünlüleri gördüm .biraz kafam karıştı . bende beyaz tenliyim hatta baya beyaz . ve şu anki saç rengim kına kızılı ama boya vaktim geldi acaba siyah saç denesem mi ? ne dersiniz?

güzel oluyor da göz rengin hangi renk? ona göre de degisiyor, istersen önce kahve rengi , koyu kahve rengi ve sonraki boyayi siyah yaparsin cünkü kötü olursa dönmesi zor siyahda o yüzden :)

güzel oluyor da göz rengin hangi renk? ona göre de degisiyor, istersen önce kahve rengi , koyu kahve rengi ve sonraki boyayi siyah yaparsin cünkü kötü olursa dönmesi zor siyahda o yüzden :)

saol canım göz rengimde çok koyu kahverengi siyaha çalıyor..baktım kimine çok yakışıyo. ne yapsam bilemedim..

kuzummm siyah çok yakışır ama dönmesi çooook zor saçı mafediyor.Ben siyah yaptırmıştım ama snra çok sıkıldm evlendkten snra değiştirdim.Saçlarım öyle kötü oldu ki anlatamam açtırması falan bitirdi.5 aydır boyatmıyorum biraz toparlasın diye.Balım yine sen bilirsin.Benim gibi saç renginden çabuk sıkılan biriysen sakın ha sakın boyatma derim bebemm.Şuan saçlarım bakır ve memnunum ve bende beyaz tenliyim herkes çok yakıştırdı..

kuzummm siyah çok yakışır ama dönmesi çooook zor saçı mafediyor.Ben siyah yaptırmıştım ama snra çok sıkıldm evlendkten snra değiştirdim.Saçlarım öyle kötü oldu ki anlatamam açtırması falan bitirdi.5 aydır boyatmıyorum biraz toparlasın diye.Balım yine sen bilirsin.Benim gibi saç renginden çabuk sıkılan biriysen sakın ha sakın boyatma derim bebemm.Şuan saçlarım bakır ve memnunum ve bende beyaz tenliyim herkes çok yakıştırdı..

haklısın galiba canım ya bende aslında kına var ve kınanın üztüne boya olmuyo ama saç rengimden çok sıkıldım. hint kınası düşünmüştüm siyah renk . ama bide kötü oluyosa kalsın yine kızıl deniyim o zaman ..

yok bebemmm çok hoş oluyo bak proiflime koyayım bak bakalım.Önceki resimlerimden bulursam.Siyah beyaz tenlilere gider ama dediğim gibi kuzum tekrar açtır değiştir saça yazık.Senin de saçlarının maaşallahı var çooook güzeller.Gerçi ne yapsan yakışır:D:Dhem beyaz ten'e her renk gider.eeee sende de alt yapı şekerimmmmm:D

aman da aman saolasın canım . inanmazsın ilk boya yapayım dedim kendim boyasam bir kaç kutu gidiyo hem beceremem . kuaföre gitsem o da baya masraflı oluyo saçım baya uzun benim . ama resim bulabilirsen koy canım sevinirim . eminim sanada yakışmıştır hani..

Geri