gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Beyaz yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Beyaz yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar
    yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar
    asrı asrı memlekete kız vermesinler
    asrı asrı memlekete kız vermesinler
    annesinin bir tanesini hor görmesinler
    annesinin bir tanesini hor görmesinler
    uçanda kuşlara malum olsun
    ben annemi özledim
    hem annemi hem babamı
    ben köyümü özledim
    babamım bir atı olsa binse de gelse
    babamım bir atı olsa binse de gelse
    annemin yelkeni olsa açsa da gelse
    annemin yelkeni olsa açsa da gelse
    kardeşlerim yollarımı bilse de gelse
    kardeşlerim yollarımı bilse de gelse
    ben annemi özledim
    hem annemi hem babamı
    ben köyümü özledim
    ben annemi özledim
    hem annemi hem babamı
    ben köyümü özledim

Beyaz yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüksek Yüksek Tepelere

Yüksek Yüksek Tepelere

YÜKSEK YÜKSEK TEPELERE Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar Aşrı aşrı memlekete kız vermesinler Annesinin bir tanesini hor görmesinler Uçan da kuşlara malum olsun Ben annemi özledim Hem annemi hem babamı Ben köyümü özledim Babamın bir atı olsa binse de gelse Annemin yelkeni olsa uçsada gelse Kardeşlerim yollarımı bilsede gelse Çok eski bir söylentiye göre...
  2. yüksek tansiyona beyaz şifa

yüksek tansiyona beyaz şifa

Yağ oranı düşük süt ve süt ürünlerini tüketen ve diyetinde yüksek miktarda kalsiyum ve D vitamini içeren gıdalara yer veren kadınların, yüksek tansiyona karşı korunduklarını belirlediler. Düşük tansiyon için sütle birlikte alınması gereken besinler... Yaklaşık 30,000 orta yaş ve üstü kadınların katıldığı çalışmada, Harvard’lı araştırmacılar, yağ oranı düşük süt ve süt ürünlerini tüketen ve...
  3. Yük

Yük

İnsanın kendi sırtında gördüğü ağır yük günaya yahut kötü komşuya, Ağır yük kadın için gebeliğe yahut kötü kocaya, Boyun ve omuzda görülen yük kişinin işlediği günahlara, Odun yüklenmek gıybet ve dedikoduya; Hayvan ve diğer araçlara yüklenen yük, kendi eevine geliyor yada kendine ait ise mal ve dünyalığa, kendinden gidiyorsa gidiyorsa üzüntü ve kedere yahut dünya yükünün hafiflemesine; Her...
  4. Candan Erçetin - Yüksek Yüksek Tepelere

Candan Erçetin - Yüksek Yüksek Tepelere

yuksek yuksek tepelere ev kurmasinlar asri asri memlekete kiz vermesinler annesinin bir tanesini hor gormesinler ucan da kuslara malum olsun ben annemi ozledim hem annemi hem babami ben koyumu ozledim babamin bir ati olsa binse de gelse annemin yelkeni olsa acsa da gelse kardeslerim yollarimi bilse de gelse ucan da kuslara malum olsun ben annemi ozledim hem annemi hem babami...
  5. Evde Yüksek Ateş Nasıl Düşürülür ?

Evde Yüksek Ateş Nasıl Düşürülür ?

evde ateş nasıl düşürülür evde yüksek ateş nasıl düşürülür evde ateş düşürmek Hatırlayın melekler, küçükken ateşimiz çıktığında annelerimiz ateşimizi nasıl düşürürdü? Tabi ki sirkeli suyla. Kimisi aspirin de ezer karıştırırdı bu suya. Çocuğun üstündekiler çıkartılır, alnı, el ve ayak bilekleri sirkeli bezlerle sarılırdı. Fazla olmaz, hemen ateş düşerdi. Bu eskilerden kalma bir yöntem, öyle...

Sayfayı Paylaş