gebe
?

beyza ablaaaaa :(

1. hamilelik

oy sayısı 0
    0,0%
  2. kokru

oy sayısı 0
    0,0%
  1. dertdert

dertdert Forum Okuru

BEYZA ABLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında dertdert tarafından paylaşıldı.

beyza abla en son adet tariim 30 haziran da oldu 5.temmz gibi de bitti sonra ayın 15inde arkamdan sürtünme oldu 5 dakika anca .sonra ben toparlandım zevk duyu gelmşimidir önüme bakireyim :((((((( adetim 21 gün geçti kahve renk leke geldi şimdi devamı yok çok korkuyorum ne yapıcam :(((((((((( ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
BEYZA ABLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyza Durmaz Kimdir, Resimleri

Beyza Durmaz Kimdir, Resimleri

Beyza Durmaz Kimdir, Resimleri var mı lütfen biyografisini ve fotolarını ekleyin.
  2. Beyzanın  zerdeçallı kurabiye tarifi

Beyzanın zerdeçallı kurabiye tarifi

bu konu ;zerdeçallı kurabiye,keten tohumlu kurabiye hakkında bilgi vermektedir. Meleklerim malum sonbahar geldi ve ani mevsim dönüşlerinden ,hastalanma riskimiz bayağı bir yüksek.Birazdan paylaşacağım kurabiye hem bağışıklık sistemini kuvvetlendiren,hemde hazmı kolaylaştıran şifalı bir kurabiye.Böyle aromatik baharatlı kurabiyeleri pek sevmem ama bu kurabiyenin lezzetine resmen...
  3. BEYZA HANIM ACİLL!!

BEYZA HANIM ACİLL!!

iyi günler beyza hanım son adet tarihim 13 mart bu ay adet olmadım gecikmedir olur dedim gece çamaşırıma leke gelmiş pembe adet oluyom sandım olmadım ağrım yok sadece kasıklarıma batma oluyor tatlı tatlı sizce hamilemiyim ?
  4. Beyza hanım hamilemiyim sizce

Beyza hanım hamilemiyim sizce

merhaba beyza hanım adetimden 4 gün geçti midemde bulantı başımda dolanma ve sırtımda ağrı var kasıklarımda çok ağrıyor .bu belirtilere göre hamilemiyim ?
  5. beyza xanım kömək istəyirəm

beyza xanım kömək istəyirəm

beyza xanım mənim adətim 4 gün keçdi test etdim bir şey çıxmadı mədəm bulanır nə etməmi söyləyərsiniz keçən ayda olmaq gəldi balon balon qanama uzun gəldi səni çox sevirəm beyza xanım çox yaxşısan

Sayfayı Paylaş