gebe
  1. eslam hakan

eslam hakan Forum Okuru

Beyza hanım bakarmısınız

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında eslam hakan tarafından paylaşıldı.

merhaba beyza hanım en son 24 eylülde adet oldum bu ay adetim gelmdi hcg testide yaptım idrar testide sonuçnegatif ne önrirsiniz?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, her mens gecikmesi gebelik değil.Mevsim dönüşleri,stres,rahim kaynaklı sorun,hormonal problemler menste gecikmeye neden olabilir.Hekime görünüp muayene olun..

Beyza hanım bakarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BEYZA HANIM ACİLL!!

BEYZA HANIM ACİLL!!

iyi günler beyza hanım son adet tarihim 13 mart bu ay adet olmadım gecikmedir olur dedim gece çamaşırıma leke gelmiş pembe adet oluyom sandım olmadım ağrım yok sadece kasıklarıma batma oluyor tatlı tatlı sizce hamilemiyim ?
  2. Beyza hanım acil bakarmısınız hormon testine

Beyza hanım acil bakarmısınız hormon testine

Merhaba beyza hanım 39 yaşındayım çocuğum yok 9 aylık evliyim korunmuyorum .Dr hormon tahlili istedi sonucu yazarmısınız.Testi adetin 3. günü yaptırdım. İyi çalışmalar.
  3. Beyza hanım yardm

Beyza hanım yardm

iyi günler beyza hanım nasılsınız ? Size bir sorum olucak 3 aydır adet olmuyorum yaşım 37 çocuğumda yok bazı durumlardan doktora gidemedim nedeni ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.
  4. Beyza hanım hamilemiyim sizce

Beyza hanım hamilemiyim sizce

merhaba beyza hanım adetimden 4 gün geçti midemde bulantı başımda dolanma ve sırtımda ağrı var kasıklarımda çok ağrıyor .bu belirtilere göre hamilemiyim ?
  5. beyza hanım merhaba

beyza hanım merhaba

gecen soru sordum cevepa alamadım tahlil yaptıurdım prolaktin değerim 27 cıktı hamile kalınabilirmi bu değerle yada hamile kalan varmı doktorum albirtol 500 mg ve azosilin 500 mg tablet verdi onları kullanıyorum adetim bitti bugun ilaçları bıraksam mı bilemedim canım sıkkın prolaktin değerim cok yüksek mi acaba

Sayfayı Paylaş