bi alttaki üyeye soru sorma oyunu..

gizli kahraman olup ihtiyacı olan bir öğrenciye para bıraktım,umarım kullanmıştır.

Gelen meleğim,söyle bakalım en son hangi kış kardan adam yaptın,popon sırılsıklam evine döndün sokatan,kar topundan gözün yandı :)))

Son düzenleme:
Valla hiçbir zaman kardan adam yapamadım beceriksizim :D
Geçen sene olması lazım akşamdı çok eğlenceli bir kartopu savaşı yapmıştık :)

Hım sana ne sorsammm bakalımmm...En ilginç hediyen? Senin aldığın ya da senin verdiğin :)

doğum günümde bi arkadaşım bana kedi almıştı:kedi: diğeride kuş :dp8:olanları bilmem düşünebildiniz mi ah ah ne günlerdi:D:D:D:D evvet türkiye alltaki gacı de bakem bnm hakkımda ne düşünüyosun?

Seni tanımıyorum ama ii birine benziyosun tüm melekler gibi...:)

Hiç yerin dibi açılsa gircem dediğin bi gün yaşadın mı konu neydi falan filan...:) Alttaki de bunu anlatır mı acep bize...:):)

Ama aklıma gelmiyor elbet olmuştur. Utandığım anlardan birini söyleyeyim en iyisi. Bir gün magazadan çıkarken alarm çalmıştı kasiyer alarmı çıkarmayı unutmuş ve herkes bana bakmıştı o an.

Kopya anın oldu mu olduysa bizle paylaşır mısın?

oldu.:D
Sosyal dersinde resim dosyamın üzerine cevapları yazıodum.cvp aıtları havada uçuşuodu .silgilerle kopyalaşıoduk hocanın ruhu duymuodu :D
Allttaki üyeninde sevgilisiyle güzel bir anısını anlatmasını istiyorum :D

oldu.:D
Sosyal dersinde resim dosyamın üzerine cevapları yazıodum.cvp aıtları havada uçuşuodu .silgilerle kopyalaşıoduk hocanın ruhu duymuodu :D
Allttaki üyeninde sevgilisiyle güzel bir anısını anlatmasını istiyorum :D

sevgilim şuan eşim kendisi bigün yağmur yağıyordu hemde nasıl kovadan boşalıyor sanki biçde dedik gel çıkalım altında ıslanalım çok zevkli olmuştu ama beraber elele ıslandık :D :D

alttaki hanım söyle bakalım hiç yemek yaktığın oldumu hahaha

Geri