gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

bi kaç halhal modeli

Konu, 'Moda Güncel' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

sevenlerine değişik tazrlarda bi kaç halhal örneği sunmak istedim... umarım beğenirsiniz...

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık hepside çok güzel

bi kaç halhal modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. halhal

halhal

Ayaginda altindan halhal oldugunu gören, sikintiya, korkuya düser. Gümüsten halhal takmis oldugunu gören, yeni dostlar edinir. Bir rivayete göre, istemedigi bir ise girer. Baska bir rivayete göre, ceza görür. Gördügü halhalin renkli ve nakisli olmasi, hirsizliga ve bundan dolayi ceza görecegi ne isarettir. Bir kadinin ayaklarinda hangi madenden olursa olsun, halhal görmesi rüyasi kocasina ait...
  2. Halhal modelleri sizler için

Halhal modelleri sizler için

ayak halhalı Halhal ayağı zarif gösteren takı aksesuarlarından biri.Ben kullanamıyorum ama sizler için paylaşmak istiyorum.Çünkü çok güzeller ve ayakta muhteşem görünüyorlar.Artık yazda kapıda arkadaşlar.Bu halhallarla ayaklarınız muhteşem görünecek.
  3. Halhal Modelleri

Halhal Modelleri

halhal modelleri halhal dövme dövme modelleri hal hal dövmeleri dövmesi Yazın en çok kullandığımız aksesuarlardan biri halhal.çünkü yazın yazlık terlikler giyiyoruz buda halhalı ortaya çıkarıp hem ayağı şık hemde zarif görüntü sağlıyor.işte sizlre seçtiğim bikaç taşlı, zincirli,boncuklu halhallar.

Sayfayı Paylaş