gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Bıldırcın Yumurtası Bağışıklık Sistemini Güçlendiriyor!

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bıldırcın yumurtası nasıl yenir, bıldırcın yumurtasının faydaları, bıldırcın yumurtasının yararları Tavuk yumurtasından çok daha küçük ama bir o kadar faydalı olan bıldırcın yumurtası özellikle çocuklar üzerinde olumlu etkileri olan çok özel bir besin maddesi... Çocuk Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Nedim Samancı, bıldırcın yumurtasının çocuklara faydalarını anlattı.
    Sizler için uzmanından bıldırcın yumurtası hakkın da merak ettiğiniz bilgileri paylaşıyoruz.
    bildircin yumurtasi.jpg

Bıldırcın Yumurtası Bağışıklık Sistemini Güçlendiriyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bıldırcın yumurtası ve faydaları

bıldırcın yumurtası ve faydaları

hamilelikte bıldırcın yumurtası bıldırcın yumurtasının faydaları yumurtası neye iyi gelir hamilelikte yumurtasının faydaları çiğ yenir mi Bıldrıcın yumurtası neye iyi gelir. Bıldırcın yumurtası nasıl kullanılmalı? Diğer yumurtalardan daha fazla, proteinlerin yapı taşı olan aminoasit içeren bıldırcın yumurtası, özellikle çocukların bağışıklık sistemini güçlendiriyor,ereksiyon tedavisinde...
  2. bağışıklık sisteminizi nasil güclendirirsiniz?

bağışıklık sisteminizi nasil güclendirirsiniz?

Çok sık grip ve nezle mi oluyorsunuz? Her kış boğazınız şiştiği için rapor almak zorunda mı kalıyorsunuz? Vücudunuzun başka yerlerindeki iltihaplardan mı yakınıyorsunuz? Bu soruların çoğuna cevabınız ‘Evet’ ise, bağışıklık sisteminiz yeterince güçlü değil demektir. Uzmanlar, güçlü bir bağışıklık sisteminin, yalnızca vücuda giren enfeksiyonlarla değil, yanık veya ameliyatlardan sonra...
  3. Yoga Bağışıklık Sistemini Güçlendiriyor.

Yoga Bağışıklık Sistemini Güçlendiriyor.

Araştırmalar sonucunda yoga yapan kişilerin bağışıklık sistemlerinin güçlendiği saptanmıştır. Soğuk algınlıkları genelde virüs yolu ile bulaşır. Genel semptomları nezle, hapşırık, boğaz ağrısı, baş ağrısı ve kuru öksürüktür. Özellikle sonbahar ve kış ayları soğuk algınlığının en yoğun görüldüğü mevsimlerdir ve soğuk hava genizde ve sinüs bölgesinde kuruluğa yol açar ve bu durum solunum...
  4. bebeklerde bıldırcın yumurtası kullanımı???

bebeklerde bıldırcın yumurtası kullanımı???

merhabalar, henüz 9. ayına girmiş oğlum var. daha önce kızlarıma bıldırcın yumurtasını yedirmiştim ama, hangi aylarında başladığımı hatırlayamadım. 8-9 aylık bebeklerde bıldırcın yumurtasının zararı olur mu? ayrıca, bazı sitelerde bıldırcın yumurtasının beyazının çiğ olarak yedirilmesinin bazı zararlarından söz ediyor ama kullanım şeklini anlatırken de, bir adet yumurtayı bal ve bir bardak...
  5. Oruç Bağışıklık Sistemini Güçlendiriyor!

Oruç Bağışıklık Sistemini Güçlendiriyor!

orucun faydaları, orucun sağlığa faydaları, oruç tutmanın faydaları Sevgili melekler, oruç tutmanın vücudu dinlendirmek ve toksinlerden arındırmak gibi pek çok faydası bulunuyor. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Fizyoloji Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurselen Toygar, AA muhabirine yaptığı açıklamada,"ABD ve Avrupa'da açlık klinikleri var. Özellikle bağışıklık...

Sayfayı Paylaş